Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig megrándul a nyakam,...

Mindig megrándul a nyakam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta van ez h mindig megrandul a nyakam igy hatul a tarkomnal vegig huzodik ez a hirtelen erzes(faj is) majd a tarkom felett ahol megrandult elkezd nagyon durvan bizseregni.

Voltunk meg piciként orvosnal de azt mondtak semmi baj, majd kinovom,(4 éves voltam akkor) most itt vagyok ra 14 ev mulva es semmit sem változott, nagyon sok ideig nem volt semmi majd ma reggel egyszercsak egy hatalmasat randult a nyakam de akkorat h le kellett uljek es magamban mondogattam, hogy “uristen aztarohadt le kell uljek valahova, úristen úristen”

Szerintetek forduljak orvoshoz, es ha igen milyen orvoshoz, mert ez neha korlatozza is a napjaim mert olyan fajdalmat erzek h a randulas vegig megy a tarkomon, es van h a nyelvem kozepen erzek egy nyomast, mikor megrandul, mintha valaki megnyomna a nyelvem.


2023. máj. 18. 05:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Neurológushoz. Sürgősen.
2023. máj. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!