Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közvetlen elalvás előtt...

Közvetlen elalvás előtt megrándul a karom, testem de miért?

Figyelt kérdés
Napközben sohasem, semmilyen idegrángásom nincs, de mikor lefekszem és majdnem elalszom felébreszt, hogy mintha valaki odébb dobta volna a karom, vagy, oldalamon vagyok és mintha hátulról meglöktek volna. Van hogy 2x-4x is teljes elalvás előtt. Zavaró, valamikor meg megijeszt. Nincs minden nap ilyen mondjuk hetente 2-3x. Mi ez?

2019. jan. 19. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem szedek magnéziumot, 19/f
2019. jan. 19. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt normális hogy megrándul az ember itt után a tutsz olvasni: [link]
2019. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy lehet normális, 1 éve még nem volt ilyenem?
2019. jan. 19. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
1. es vagyok Velem is szokott lenni ilyen sőt nekem volt hogy ijesztő látomásokkal társult pl egy csúnya lény jött felém vagy egy kocsin utaztam a látomásomba és arra riadtam fel és én is megrázkódtam úgyhogy én azt mondom normális csak neked valamilyért most jött elő
2019. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdődő epilepszia is lehet!!!

Nekem is így kezdődött.

Kb 1 év telt el az első rándulások és az első grand mal között.

Azért mielőtt pl jogosítványt szereznél, ezt vizsgáld ki. Nehogy az legyen, hogy elköltesz rá egy csomó pénzt és bevonják.


F

2019. aug. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!