Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 hónapos kisfiam nem hajlandó...

5 hónapos kisfiam nem hajlandó enni.2 hetes koráig cicizet majd elutasította ezért kellet tápszere váltani.Sajnos azt sem hajlandó enni.Mindeddig orszondan etették.Most infúziót kap a kiszáradás megelőzése miatt. Valaki járt így? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gyerek

2023. máj. 18. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak az anyatejet szereti, akkor keresni kellene és szoptatós anyát akinek elég teje van és tudna adni neki is!
2023. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az anya tejet sem kérte
2023. máj. 18. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Te tejed nem volt jó neki, meg kellene próbálni egy másik anyatejet!
2023. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ette ugyan a tápszert, de 5 hósan el lehet kezdeni a reszelt almát is adni. Fontos lenne megtalálni, hogy mit hajlandó meginni, másféle tápszer, tea, víz, hogy ne száradjon ki, ebben a gyermekorvos gondolom, hogy segít.
2023. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eskü, úgy olvastam, hogy 2 hetes koráig cigizett...
2023. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És én arról tehetek hogy nem tudod elolvasni ami ki van írva szerintem helyesen van ki írva...
2023. máj. 20. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!