Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emag.hu-n miért ilyen olcsóak...

Emag.hu-n miért ilyen olcsóak a parfümök? 100ezer feletti parfüköket 30ezer forintért be lehet szerezni és kétségeim vannak abban, hogy eredeti-e.

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, akiknek a 30000 forintos parfüm sem olcsó.


Ha gyanús, akkor ne vedd meg.

2023. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek. Biztos, hogy nem az.
2023. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam ilyen olcsót. Amiket szoktam használni, megnéztem ott, de nem volt olcsóbb, max. pár ezer forinttal.

Esetleg teszterek szoktak jelentősen olcsóbbak lenni.

2023. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus. 30 ezer, pláne 100 ezer egy parfümért? Döbbenet. Mint sokszázezres telefonok. Valamire el kell baszni a pénzt.
2023. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vettem olcsóbban a bolti árnál és tök eredeti. Azért a 100ezer kontra 30 ezer barokkos túlzás.
2023. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az biztosan átverés, vagy csak teszter, de az meg higított. Mit írnak róla?
2023. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 neked nem mindegy ki mire költi a pénzét? Akárhogy is fáj neked, vannak olyan emberek, aki nem minimálbérből élnek és megengedhetnek maguknak minőségi dolgokat is.


Kérdező: az emag sajnos tele van hamis cuccokkal. Ha egy 100ezres parfümöt 30-ért kínálnak, akkor az tuti hamisítvány. Még az is lehet, hogy az illat hasonló, de a minőség biztos, hogy rosszabb. Pl 1-2 óra után már semmit sem érezni belőle.

2023. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy visszaküldött, kicsomagolt, használt.

De ha semmi ilyen infó nincs, akkor elég gyanús, hogy miért ilyen olcsó.

2023. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7 Hát ha valaki ennyi pénzt elszór arra, hogy mérgeket kenjen a bőrére, annak csak gratulálni lehet.
2023. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!