Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánklinikán azzonal megcsiná...

Magánklinikán azzonal megcsinálják?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek magánklinikára a gyomrommal. Gasztroenterológiára augusztus vére kaptam időpontot. Várható hogy azonnal megcsinálják a gyomortükrözést?

2023. máj. 24. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ha nem arra kertel konkretan idopontot, akkor tuti nem.
2023. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha van felszerelésük és kapacitásuk rá, meg Te is úgy készültél, akkor valószínűleg igen.
2023. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A biztonság kedvéért éhgyomorral menj,és valószínű megcsinálják.
2023. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Kell előtte labor, mellkas rtg, orvosi konzultáció. Ezek után lehet szó gyomortukrozesrol.
2023. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, az több előkészületet igényel.
2023. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első alkalommal csak pár perc dumcsi lesz rengeteg pénzért. A gyomortükrözés nem nagy cucc többnyire. Három perc kb. A lidocain miatti torokzsibbadás rosszabb mint a vizsgálat. Én ezt bevállalnám állami ellátásban is.
2023. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyat nem hallottam, hogy valaki elsőre megy dokihoz és azonnal tükrözik, már persze ha nem direkt arra van időpontod. Lehet nem is kell tükrözni, mert a tüneteid alapján tudja majd az orvos, hogy mi a gond. Vagy más vizsgálatot csináltat először.
2023. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!