Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki Gorlin-Goltz szindrómában szenved? Szeretnék érdeklődni ezzel a szindrómával kapcsolatban. Olyan embereket és családokat keresek, akiket érint ez a betegség. Milyen kezeléseket lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 09:39
 1/2 anonim válasza:

41 éves nő vagyok, Gorlin-Goltz szindrómás.

Műtéteken kívül eddig egy infúziós terápiát próbáltak ki rajtam, ami hatásos ugyan, de a napi életembe nem tudom beleilleszteni. Hatásossága abban ált, hogy a basaliomák összehúzódnak tőle. Két hónapon keresztül, minden másnap 3,5 órás infúziós kezelést jelent.

2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóthné Ili válasza:

Szia! (Tegeződhetünk?)

46 éves anyuka vagyok 21 éves a lányom és Goltz- szindrómás. Közel 20 kisebb-nagyobb műtéten vagyunk túl. Amióta meg van a lányom még nem találkoztam ilyen betegségben szenvedő hölggyel. Engem az érdekelne, hogy a szemfejlődési rendellenesség Téged milyen mértékben érint, vagy egyáltalán érint-e? Mikor és hol diagnosztizálták Nálad a Goltz szindrómát? Ha van kedved egyáltalán beszélni velem erről a totne.ili@citromail.hu címen is megteheted, örülnék neki! Üdv: Ili

2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!