Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én bántam meg a covid...

Csak én bántam meg a covid oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En anno pfizer mrns oltást kaptam. Szerencsére még nem érzékeltem bármilyen mellékhatást azon kivul hogy azóta fáradékonyabb és több ízületi fájdalmaim vannak. Viszont egyre több cikk jön arról hogy lassítja a sperma gyorsaságát, kárt tesz a szivizomba, és kitudja még mit fog tenni évek múltán. Eléggé megbántam ezt a döntést, nem lehet valahogy ez az oltást teljesen ki tisztítani az emberből?



2023. máj. 29. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Szóval semmi bajod nincs, amit ne tudnál ezernyi más okkal magyarázni, és mellette sok pletyka, amit nem tapasztalsz. Mást is aggodalommal tölt ez el? Igen, sok hülye van.
2023. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem szívizomgyulladásom lett, és mondták a kardiológián, hogy elképzelhető, hogy ez egy mellékhatása az oltásnak, még most vizsgálják, tehát nem bizonyított, de vannak arra mutató jelek, hogy a Pfizer okozhatja.
2023. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnalom, jobbulást.. viszont valamiert nem vagyok meglepve. Közvetlen az oltás után derült ki vagy kesobb? Mik voltak a tüneteid?
2023. máj. 29. 14:38
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem közvetlen utána, hanem hónapokkal később jönnek az első tünetek. Nagyon erős fáradtság, kimerültség, fulladás, mellkasi fájdalom, végtagok zsibbadása, lábdagadás, gyors szívverés.

Nem vagyok oltás ellenes, meg ilyesmi. Ez nem ilyen fekete-fehér. De sajnos simán lehet, hogy ez tényleg a pfizer mellékhatása, ami csak most derül ki, mert lassan alakul ki.

Sajnos sok ember szélsőségekben képes csak gondolkodni, és vagy oltás ellenes, aki a sok éve kitapasztalt kötelező oltásokat is az ördög művének tartja, vagy oltáspárti és akkor bármi kiderül az új oltásról, amit még idő sem volt kitapasztalni, homokba dugja a fejét.

2023. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
A kérdésre a válasz: nem. A többit inkább ne firtatnám... XD
2023. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbántam.
2023. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem szólt senki, így sajna semmilyen mellékhatásról nem tudok beszámolni még így másfél év és 3 Pf után sem.
2023. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
A múltkor egy laposföldes csoportban olvastam (nem viccelek, tényleg ott olvastam), hogy a kutyatej nevű növényből kell teát főzni és inni, ez tisztítja ki a szervezetből az oltást.
2023. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
#9 Na, hát, ezaz... Hogy egyik oldalon a laposföldes idióták vannak az auratisztító varázsfüveikkel, a másik oldalon meg az elvakult oltásrajongók, akik behisztiznek, ha bármi rosszat feltételez valaki az oltásról. És a hozzáértő szakemberek szintjén ugyanez megy. Így soha nem lesz reális információnk az oltás esetleges mellékhatásairól.
2023. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Azért a hozzáértő szakemberek között nincs nagyon megosztottság, hacsak Gödényt és kollégáit nem vesszük be a hozzáértő szakemberek sorába.

Minden vakcinának vannak, illetve egész pontosan lehetnek mellékhatásai. Tökéletes gyógyszert még nem fejlesztett ki senki semmire.

A kérdező tünetei simán lehetnek az oltás következményei, de ugyanúgy lehetnek egy teljesen más dolog, betegség következményei/tünetei is.

Nyilván oltást kiszívni senkiből sem lehet. Én azt javaslom a kérdezőnek, hogy ne kattogjon ezen. Egyrészt már ellene nem tehet semmit, másrészt azzal sem lesz jobb, ha ilyen cikkeket olvas, ami ráadásul vagy hiteles, vagy nem.

2023. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!