Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én bántam meg azt, hogy...

Csak én bántam meg azt, hogy megvettem az IPhone 13-mat?

Figyelt kérdés

Pontosabban a Mini modellt. A 256gb-set. De ezt nem azért írom le mert ezzel basztam ki magammal, hanem lényegében sokkal jobban örülök, hogy nem a simát vettem. Mert az konkrétan még vastagabb lett volna és úgy nézett volna ki szószerint mint egy tégladarab. Ez a Mini is egy kis téglára emlékeztet engem. De szerencsére valamennyit segít az, hogy kicsi a telefon. Illetve ha lehúzom a tokot a telefonról és meg nézem. A zöld hátulja szerintem nagyon szép, viszont a hátlapi üvegen azt látom, hogy eléggé olcsó üvegből készült. viszont a széleit elnézve illetve a tapintása alapján nekem mindig az jön le, mintha egy 2020-as 80 ezer forintos Androidos telefont fogdosnék. Nem pedig mintha egy 330 ezres felsőkategóriás telefont.

És rá jöttem arra, hogy mi a baj az, hogy vastag illetve, hogy ez a forma ráadásul az, hogy allunimiumhoz nem illik ez a forma. Sajnos a 13 Pro és 13 Pro Max. 100-180 ezer forintokkal kerülnek több pénzbe. IPhone 11 Prot és Pro Maxot meg már csak 64gb-set kapni újonnan azt is szürkeimportról csak.

Viszont használtan már tudtam volna venni 256-512gb-set is. 150-200 ezer forint körül csak az volt a baj, hogy ezelőtt még hosszú ideig sosem láttam újabb, szögletes IPhone telefont.

Pedig maga a design is jobban tetszett volna, illetve szerintem szebb a zöld színe. A Pro Maxban az lett volna a jó, hogy olyan nagy képernyője van, jobb felbontással mint ez illetve egy nagyon jó aksi.

A sima Pro az meg szerintem nem olyan sokkal nagyobb mint ez. És arra is rá jöttem, hogy kellett volna nekem a telefotó kamera.

Egyébként is én vagy azt szeretem ha egy telefon kicsi, mert jobban kézre áll, könnyebb, stílusosabb vagy pedig azt, hogy jó nagy ugye a nagy képernyő miatt és itt is a telefon megjelenése. Szerintem a köztes méreteknek amikkel az alap és Pro IPhonek rendelkeznek, azoknak semmi karaktere, stílusa nincsen. Kár, hogy IPhone 11-ből még nem készítettek Mini modellt.

Remélem, hogy az Apple 2-3 év múlva össze szedi magát, gondolnak azokra akiknek a szögletes design nem tetszik. És kiadják a legújabb hardverrel ellátott telefont IPhone 10 vagy 11 szériából valamelyik házba bekőltöztettve. Ha nem más akkor legalább a kis felbontású IPS kijelzővel ellátott IPhone XR-t használják fel erre. Az Apple miért nem adja már ki végre legalább megint az IPhone XR-t új hardverrel. Amúgy is a citromsárga színű az nagyon jól néz ki.



2022. máj. 19. 14:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pár napja szerencsém volt viszont látni egy normál méretű IPhone 13-mat ez alapján írkálok. Szerintem eléggé csúnya telefon.
2022. máj. 19. 14:39
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Először is... Az írásodnak nincs se eleje, se vége. A felénél már azt hittem, hogy agybajt kapok.

Másodszor... Sok embernek pont a szögletesebb design jön be (nekem is).

Harmadszor... Attól mert neked nem tetszik az alumínium keret, másnak még tetszhet. Nekem például jobban bejön, mint a Pro modellek csillogós acélkerete.

2022. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem tudom használtál-e lekerekített telefont, iphone-t én igen és nagyon is örülök, hogy megint kapható a szögletes dizájn. Legelőször a 4S-em volt ilyen 2011-ben. Imádtam. Aztán jött a 6-os, lekerkített szélekkel, párszor kicsúszott a kezemből, mert nem lehetett megfogni rendesen. Mindig is vékony tokot használtam és az követte a lekerekítést. Számomra a sima modellek is már orbitálisak, használat alatt jó a nagy méret, de több időt van a zsebembe pl, mint a kezembe es ott már kényelmetlen. A Minivel, ha leülök sem idegesít a méret.
2022. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 IPhone X-ről váltottam, és az nem volt csúszós. És az acél keret már azon is elképesztő szép volt. Elvileg az IPhone 13 PM acél kerete még csillagosabb.
2022. máj. 19. 15:10
 5/15 A kérdező kommentje:
És egyébként az alumínium keret is jobban nézett ki a lekerekített IPhonekon.
2022. máj. 19. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is, legközelebb olvasd vissza az írásodat, mielőtt véglegesíted a kérdést. Még most sem igazán értem, hogy mi is a problémád.


Az nem tetszik, hogy... vastag a telefon? Utána meg leírod, hogy inkább vettél volna Max-ot, ami még vastagabb? Utána meg leírod, hogy neked vagy a nagyon kicsi, vagy a nagyon nagy telefon tetszik, ez esetben meg nem értem a problémát, hiszen egy kicsike telefonod van, ami elvileg tetszik.

Wtf.


Csak hogy próbáljak segíteni is: vegyél egy jó minőségű (ne 2 ezer forintos), de vékony tokot. Elég sokat tud dobni a méreten egy vaskosabb tok.


Egyébként meg most értem, hogy megbántad a Minit, de akkor mit vettél volna helyette ebben a méretben? Nem is gyárt senki más ilyen kicsike csúcstelefont. (Mit csúcstelefont? Még középkategóriásat se.)

2022. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olyan eszköz van mint az amiről annyi tesztet, összehasonlítást, strapatesztet, dobálós tesztet, vízállósági tesztet, stb lehet nénzni a youtubeon mint az iPhoneokról. Mindenel összehasonlítják.... ha kicsit lejjebb görgetsz a keresési találatok között, talán még olyan is találsz, hogy iPhone 13 vs 1 kg zsemlemorzsa, akku és wifi sebesség teszt. :D

Szóval fiam ebben a kérdésben egyetlen ember a hibás: Te!

Ahogy mondod: elb.tad. Tudod hogy mit szerettél volna, de nem azt vetted. Akkor miért az Apple a hibás?

Állj oda az előszobatükör elé és köpd szembe magadat!

2022. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vastagabb de a kialakítása még mindig kényelmesebb a lekerekítés miatt. És éppen az van, hogy mivel élőben vásárlás előtt nem láttam IPhone 12 és 13-mat. Ezért nem 11 Pro Maxot vettem.
2022. máj. 19. 17:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha akarsz venni ájfónt, szólj előre és adok vuszjegyre pénzt, hogy el tudj menni egy üzletbe megnézni élőben a telefont. Még mindig jobban jövök ki minthogy itt hallgassam a nyafogásodat.
2022. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagy kár, hogy bezárták a Lenti laktanyát. Oda elvitettelek volna legalább egy évre. Annak idején ott semmilyen telefon nem volt, ott megtanultad volna mi az a rend, te tápos. Nem IPhone 13-at kaptál volna, hanem a zászlóalj parancsnok jól letolt volna, aztán gázálarcban kúsztál volna az agyagos sárban egész nap. Ilyen idiótát, az a legnagyobb problémája, hogy milyen hülye telefont vegyen. Tipikus példája a mai, végtelen buta embernek. Okostelefonja van, esze nincs, birka jóska.
2022. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!