Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok mentő már hónapok...

Mi ez a sok mentő már hónapok óta?

Figyelt kérdés

Egy Dunántúli közepes méretű városban lakom, annak is az egyik végén. Már hónapok óta figyelem, de lehet tart már tavaly óta is, hogy nincs olyan nap, hogy legalább 3 szirénázó mentő ne menne el itt, pedig nem itt van a kórház sem, akkor gondolom a városban még többet hallanék. Ma eddig kettőnél tartok.

Mi történhetett? Nem lehet a melegre fogni, mert télen ugyan ez volt, tavasszal is. Az oltások "működnek" (csak nem a jó irányba, vagy pont ez volt az irány?), vagy mi lehet? A halottas híreket nem szoktam nézni az újságban, de lehet érdemes lett volna összevetni a pár évvel ezelőttit a mostanival. Akik olvassák a kérdést és esetleg szokták figyelgetni, más helyeken is megnőtt ez a szám a mentők terén?


2023. máj. 31. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokkal többet hallom/látom hogy megy a mentő, mint pár éve
Nem, nagyjából ugyanannyi, vagy kevesebb
Nem tudom, nem figyeltem még fel erre
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
egyre egészégtelenebbül élünk, nem lehet mindent az oltásra fogni. Több a szennyezés, az egézségtelen ízfokozós vitamin nélküli ételek, vegyszerek, egyre több a stressz ami még lelkileg-mentálisan is betegít, nálunk a csernobili károk hatásai érződnek mert egyre több a rákos, akik mosták a kocsikat stb szóval inkább ilyenek. Több a baleset mert kapkodóbbak az emberek, ahhoz is kell mentő.
2023. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor nem orvos hívja a mentőket,a beteghez a gyors odaérés érdekeben megkülönböztető jelzést használnak általában.Vissza felé már ők döntik el,hogy kell e a sziréna használat.
2023. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyílt az új, közeli mentőállomás.
2023. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly láttam egy ilyen videót, ott Angliában mondta a faszi hogy egész nap szirénáznak a mentők. Lehet gondolkodni.
2023. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!