Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foltban való hajhullás oka ?

Foltban való hajhullás oka ?

Figyelt kérdés

Szép napot.

30 éves nő vagyok.

Januárban megállapították, hogy szorongásos pánikbetegségem van.


Járok a mai napig terápiára. Ami sokat segít.

Bátrabban és felszabadultabban tudom élni ma már a mindennapokat.

Már többek azok a napok amik nevetéssel telnek és nem a félelem tölti meg.


Viszont tegnap észre vettem a fejemen egy majdnem 10 forintos nagyságú foltot ahol kihullott a hajam.


Ugye nem is kellett nekem több, nagyon megijedtem és nagyon elkezdtem félni, szorongani.


A bőrgyógyászaton kaptam Elocom oldatot. A doktornő észre vette, hogy " borostásodik" látja a hajtüszőket vagyis elkezdett vissza nőni. De még nagyon gyengék.


A vérképemen minden rendben van. Vashiányom nincs. Vizelet is rendben van.

Nőgyógyászatilag is minden rendben van.

Fül orr gégészetre jövőhétre kaptam időpontot. Illetve fogászatra. Egy mákszemnyi lyukas fogam van . És hátul egy tömött, ami érzékeny olykor olykor a hideg melegre.


Amit még érdemes megemlítenem, hogy a pánikbetegségem első 1.5-2 hónapjában nem tudtam bevinni kellő és minőségi tápanyagot, vitamint amire szükség van. Mert az étvágyam nulla volt. 3 hét alatt fogytam 10 kilót.

( Ma már a napi 3 étkezés meg van és híztam is vissza)


Aki járt ebben a cipőben, mennyi idő alatt nőtt vissza a haja? Mi okozta?

Lehetséges a sok stressztől, panikoltól és az utóbbi idő termése miatt is kihullhatott? Csak azaz egy folt van. Máshol erősek a hajszálaim. Csak azon a részen vékonyabbak...

Igazából félek dehát eleve én jobban tartok minden ilyen jellegű dologtól mint egy nem pánikbeteg ember.

Köszönöm, hogy időt szántál rám.


2023. jún. 14. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik barátomnak volt ilyen, egy 50-ft nagyságú helyen teljesen kiritkult a haja. Meg kell emlitenem, hogy ez idôszak alatt vállt el a felesègètôl.
2023. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!