Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy kis foltban kihullott a...

Bigdickcolossimo kérdése:

Egy kis foltban kihullott a hajam (teljesen kopasz). Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja ,2 nap alatt kihullott a hajam kb. 2cm átmérőjű kör alakban. Nagyon megijedtem,rögtön orvoshoz fordultam.Megnézte,adott rà B vitamint,és kezelte folyékony nitrogénnel és elküldött azzal ,hogy ne aggódjak ,nagyon sok mindentől lehet és mivel mondtam ,hogy stresszes vagyok rögtön rávágta ,hogy akkor attól van. Mondhatom ,hogy nem nyugodtam meg,főleg ,hogy a szakállamból is kihullott egy kevés és elszőkült(!)egy kis körben. Vissza mentem ,megmutattam a szakállom is és még akkor se csinált semmi vizsgálatot csak nyugtatott ,hogy neaggódjak majd visszanől.Azóta se semmi.3-4 alkalomnál többet nem is mentem hozzá ezután. A neten utána nézve arra jutottam ,hogy Alopecia araeotám van ami nem nagyon gyógyítható. Szerintetek mitévő legyek? Nem lehet valami komoly? Rák vagy hasonló durva betegség?...

Válaszokat előre is köszönöm. F/21



2016. júl. 13. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy másik orvoshoz is, ha ő meg tud nyugtatni
2016. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Elöször is van egy neved.

Fogorvoshoz menj, ha tovább keresgélsz lesz több foltod.

2016. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz fog valóban okozhat ilyet. egy ismerősöm is így járt. kihúzták, de kb egy év volt, mire teljesen visszanőtt neki. menj góckutatásra. manduláid megvannak? azoktól is lehet
2016. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

nem riogatni akarlak, de lehet cukorbetegség jele is, inkább keress másik orvost

(ráktól nem hullik ki a hajad..., a kemó okozza a hajhullást, de abból sem mindegyik)

2016. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az a góckutatás hogy zajlik?
2016. júl. 13. 21:55
 6/6 Manócska1 ***** válasza:
nekem is elment kiskoromban a hajam,jártam bőrgyógyászhoz. azt mondta,a rossz fogaim miatt ment el. kenegetni kellett hajszesszel.. de nem nőtt ki.. azt mondta már nem is fog.. de szerencsére el tudom takarni szóval nem feltűnő.. én is javaslom menj fogászatra
2016. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!