Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sok a gyomorsavam és...

Ha sok a gyomorsavam és savlekötőt szedek szerintetek ihatok mellette utifű teát? Mivel sajnos semmi sem segít, sem langyos víz sem salvus víz, sem rostos gyümi. Stb! Talán ez az utifű tea!

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 09:54
 1/3 anonim válasza:
Szia! Orvos írta ki a savlekötőt? Csak azért mert nekem is írt ki de olyan erőset ami teljesen tönkretette a gyomromat, sokkal durvább görcseim voltak mint a sav miatt. Próbáld ki h nem szeded a gyógyszert helyette teázol és próbáld ki az espumisan gyöngyöt ill. hübner silicea-t. Én is ezt használom. N/21
2010. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Először is köszi a válaszod!Igen az orvos írta föl a cerucalt és az emozult!Az a baj,hogy én már teákat is próbáltam,csak még ezt az utifűteát nem és ezért érdekel a savhoz való "viszonya"!
2010. okt. 12. 12:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt, hogy az espumisan gyöngytől meg ilyenektől is tartok, mert nem lehet tudni annak milyen káros hatásai jönnek ki esetleg később,ezt a másikat amit írtál nem ismerem, de majd utánanézek!Amúgy jobban hiszek én is a gyógynövényeknek, teáknak mint a nagyon erős gyógyszereknek!
2010. okt. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!