Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A HairClinic kapszula mennyi...

A HairClinic kapszula mennyi ido mulva fejti ki a hatasat?

Figyelt kérdés
Rettentoen hullik a hajam, mar kb a fele kihullott.Nagyon be vagyok parazva.Voltam vervetelen, de nem mutatott ki semmit, ugyhogy azt mondta a doki, hogy vegyek ilyen kapszulat meg Nizoral sampont.Mar szedem kb 2 hete, de a hajam ugyanugy hullik, mint azelott.Ok, hogy 3 honap egy kura, de nekem addigra nem fog maradni hajam....
2010. okt. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kifejti? Én 5 hónapja szedtem és semmi változás.Ugyanúgy és ugyanannyit hullott a hajam..Így rá kellett jönnöm,hogy nem vált be ez sem..Viszont mondták nekem,hogy a rossz fog is tehet erről..Nemrég elmentem a fog dokihoz,és kiderült(amit én észre sem vettem) hogy van 2 lyukas fogam.).Betömték,így most kíváncsi vagyok,hogy tényleg a a fog okozta a hajhullást..Egyenlőre úgy vettem észre,mintha kicsivel kevesebb hajt veszítenék el...

neked vannak rossz fogaid?Talán nem ártana neked is megnézetni...

2010. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ez marha jo....akkr kidobtam az ablakon 10 e ft-ot?Mert most megnezegettem, es mas is azt mondta itt, hogy nem hasznalt neki.Fantasztikus...Akkor most mit csinaljak?Lyukas fogam nm volt meg soha eletemben, szerintem most sincs.De azert lehet el kene menni megnezetni.:-(((
2010. okt. 12. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hónapokig szedtem és semmi látszata nem volt, kidobtam egy rakás pénzt az ablakon :(
2010. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így vagyok! Vagyis régebben is hullot akkor elkezdtem szedni és szinte teljesen elmúlt a hajhullásom, viszont most megint nagyon erősen hullik és megint vettem de már 1.5 hónapja szedem de semmi :S

Ugyhogy elmentem a dokihoz és most mennem kell mindenféle kivizsgálásra :S Remélem kiderül mi okozza!

2010. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!