Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hideg vagy a meleg párnád...

A hideg vagy a meleg párnád szereted alváskor?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 11:24
A kérdező szavazást indított:
hideget
testmeleget
mindkettőt / mindegy
nem szeretek aludni
egyéb véleményem van
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

En soha eletemben nem vettem tudomast a parnam homersekleterol. Rendes parnam van, ami gondolom, szobahomersekletu, utana pedig a testem melegiti.

Es nem szeretnem, ha maskepp lenne.

2023. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert úgysincs rajta termosztát.
2023. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ígérem, nem fogom megváltoztatni, átszerelni sem a párnátokat! :)
2023. jún. 19. 08:36
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Engem csak a lábam hőmérséklete izgat, (ha kihűl a lábfejem, nem tudok aludni), a többi nem számít.
2023. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem gyerekkorom óta idegesít, hogy a párnahuzat először hideg, utána meg izzad rajta az arcom, és az orrlyukamba beszívom a szövetet, és nehezen jön a levegő. Ezért 40 éve frottírtörölközővel alszom. A hideget a lábaimon szeretem, télen is kidugom a takaró alól, és otthon zokni nélkül vagyok papucsban. 20 fokban már melege van a lábamnak, és rossz a közérzetem. A családban mindenki lábfázós, mint előttem író. Nem tudom, mi lehet az enyémmel.
2023. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyitott ablaknál egyhe szellőnél a meleget. Illetve télen is. Minden más helyzetben bárcsak folyron hideg lenne... Nem értem én sem hisz épp arra van hogy melegitsen de sokkal kellemesebb hűvösen.
2023. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Imádok hidegben aludni. Mindig nyitva van az ablakom és van 3 tajaróm hogy ha az egyik nagyon átmelegedne be tudjak takarózni egy hűvösebbel. A párnám csak is hidegen bírom el viselni, és van hogy éjszaka többször megfordítom ha át vette a testhőmérsékletemet.

Viszont reggelente mikor kelek már nagyon kellemetlenül szokott érinteni, a hideg miatt gyakran fel sem akarok kelni.

2023. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!