Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan barnuljak le úgy,hogy...

Hogyan barnuljak le úgy,hogy egész évben barna legyek?

Figyelt kérdés
Szép napot!Itt a nyár,szép az idő és szeretnék lebarnulni,de úgy,hogy ne csak nyáron legyek barna,hanem egész évben.Van erre lehetőség?
2023. jún. 18. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Napsütéskor napozol, anélkül meg szolárium..


Napozás nélkül a bőröd idővel kifehéredik..

2023. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ismerek olyan embert, aki nem cigány, de mégis barnásabb a bőre télen is.
2023. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én aki full fehér és sehogy nem tud le barmulni ha meg nem is akarok
2023. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kap sugárzast a bőröd, eltűnik a barnaság, a melatonin. Ugyanis az arra van, hogy szűrje az UV sugarakat.
2023. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem akarok ünneprontó lenni de azért elmondok valamit. Világéletemben imádtam a napot és viszonylag kreol bőröm van ez azt jelenti hogy könnyen barnultam és nem nagyon égtem le. Nyáron sokat voltam napon télen meg heti 2 x12 percre szolárium. 40 évvel ezelőtt egy bulgáriai nyaralás után keletkezett a nyakamon egy lencse nagyságú barna folt tehát nem anyajegy semmi kitüremkedés csak egyszerűen egy viszonylag kör alakú barna folt. 2 évvel ezelőtt ki kellett vágni, mert melanoma lett belőle. Szóval vigyázz ezzel.
2023. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom,hogy emiatt akár melanoma is kialakulhat.Szoliba nem járok nem is fogok
2023. jún. 18. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Ki fogsz fakulni. De örulj neki, mert ha nem fakulna ki az már azt jelentené hogy veglegesen károsodott a bőröd. Korral majd elkezdesz foltosodni is, amit csak drága kozmetikai kezelésekkel lehet majd eltüntetni.

Nem olyan szép mint a termèszetes barnulas, de még a barnítókat kiprobálhatod. Nem az olcso verzióta gondolom, hanem van szalonokban is, valahogy lefújnak vele, nem tudom hogy működik, de láttam a végeredményt es eleg szeép volt.

2023. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ez miért lenne jó? Nem mindegy mi van a téli kabát alatt?
2023. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!