Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok kipihent egy...

Miért vagyok kipihent egy ivós este után, míg máskor fáradtan kelek?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy nem tesz jót az alvás előtti piálás, mert az alkohol megzavarja a nyugodt alvást.


Akkor az miért van, hogy minden nap fáradtan kelek, mintha semmit sem aludtam volna, míg egy kiadós piálást követően elalszom és másnap frissen ébredek? Hetente / kéthetente egyszer iszom.


2023. jún. 22. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Gyakrabban kellene innod.
2023. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alvást nem zavarja meg. A másnapi fejfájós ébredés és fáradtság miatt nem jó, de az a késői ébrenmaradás is okozhatja.

Én azt hallottam az elalvás előtti egy pohár vörösbor segít elaludni vagy például nem egy totál részeg alvó embert láttam a buli felénél már kidőlve. Úgyhogy az elalvást szerintem segíti a pia.

2023. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!