Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Indrustrial piercing gyógyulás?

Indrustrial piercing gyógyulás?

Figyelt kérdés
konkrét gyógyulási tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Nagyon a szívemhez nőtt ezaz ékszer,1x volt szúrva,1 évig bírta,1év előt 1 hónappal elkezdett bedurranni,olyan szinten,hogy vér vörös volt,kiszedni alig tudtam.Fél év gyógyulás után,újra neki futottam,kb fél éve van bent és megint kezd begyulladgatni,de 100% gyógyult sosem volt.nem aludtam rajta kb 1hónapig,az elején tetránnal kentem,aztán minden házi praktikát bevetettem amit hallottam itt ott,de örülnék ha végre egy gyógyult piercing lenne.

2023. jún. 26. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Felváltva kend Tetrannal és Flucinarral. Vényköteles, de kiírja a háziorvos.
2023. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Gyógyszertári 70%-os alkohollal kezeld le utána pedig kicsi vízben egy kiskanál tengeri sót feloldani és azzal kenegeti egy fültisztító segítségével. Az én piercerem ezt mondta, pár hét alatt begyógyult, sose volt bedurranva. Az összes piercingemmel így jártam el, egyikkel sem volt soha problémám.
2023. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ja és piercinget soha nem kezelünk kenőccsel!
2023. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Hogy ne kezelnénk kenőccsel? 😂 Ekkora baromságot se gyakran hallani.


Üdv, egy piercer...

2023. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha piercer lennél, tudnád, hogy tilos kenőcsözni, mivel eltömíti, még jobban begyullad csak tőle.
2023. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Hogy gyulladna be az antibiotikumos és szteroidos kenőcs mellett? Pont, hogy 1-2 napon belül (!!!) lehúzza a gyulladást! Látszik, hogy semmi tudásod a témában! Gyógyszertári alkohol ami szarrá szárítja a sebet, azt ajánlod, mikor vagy 10 éve a nedves sebgyógyulás a protokoll!
2023. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!