Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hasmenésem minden...

Mitől lehet hasmenésem minden nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi egy hétben tapasztaltam, hogy nagyon sokszor van hasmenésem. Cöliákiás vagyok, viszont nem fogyasztom glutént, így az nem lehet az oka. Gondoltam én a tejre, mivel máskor is tapasztaltam utána hasmenést, de sose voltam biztos benne. Eddig nem is nagyon ettem tejes dolgokat, szóval nem nagyon vehettem észre, ha ez a probléma. Mostanában viszont minden nap eszek valami tejeset, és utána szokott a hasam így zugyborog, majd hasmenésem is van. De még mindig nem vagyok biztos a tejben, mert korábban nem minden esetben voltak ilyen tüneteim tőle. Nem olyan rég ettem egy laktózmentes pudingot, amiben van tej meg minden, csak laktózmentes és ugyanúgy jelentkeznek a tünetek. Tejallergiára is gondoltam, csak ezeken kívül nincs más tünetem, az meg nem tudom lehetséges e, mivel nem nagyon vagyok jártas a témában. Esetleg van ötletetek ez mitől lehet?

2023. jún. 28. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy nem minden étkezés után van ez. Mert ebédre csirkemellet meg párolt zöldséget ettem, és azután semmi bajom se volt.
2023. jún. 28. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ki a tejet és meglátod. Rostban gazdag zöldséget-gyümölcsöt nem ettél?
2023. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap ettem zöldségeket nagyon sokat. Meg barackot. Azt ma is ettem, meg ananászt is. Zöldségből viszont ma még csak mirelitet.
2023. jún. 28. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyon sok zöldség meg a barack meg az ananász simán okozhatja.
2023. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!