Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom volt a házi dokijánál....

A párom volt a házi dokijánál. Az alhasára panaszkodik mindig a párom hogy fáj neki erre a dokija azt mondta hogy váltson le (vagyis engem) és nem lesz így meg hogy majd asszisztensnő meg mondja milyen vizsgálatra kell ezzel menni mert ő ezt???!

Figyelt kérdés
Mert ő ezt nem mondja ki… még is mi a fenére érthette ezt a doki velem kapcsolatban?? Meg milyen vizsgálat kell ezért amit ő nem mond ki majd az aszisztensnője??
2023. jún. 30. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan nemi betegség, amit akkor lehet elkapni, ha a pár másik tagja védekezés nélkül análszexel és hazaviszi a fertőzést?


Ez csak találgatás, de másra nem tudok gondolni.

2023. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy ritkán mosod a pöcsöd?
2023. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendszeres tisztán tartom,ápolt vagyok oda lent, illetve nem feküdtem le mellette más nővel, nem csaltam meg. Vele még nem történt análszex.
2023. jún. 30. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Bammeg, aki nem mer kimondani egy betegséget, az hogy a picsbe kapott orvosi diplomát...? Ekkora egy sudribunkót.
2023. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vérvételes papírjáért volt, mondta minden rendben van. Akkor mondta a párom hogy az alhasa mindig fáj és akkor mondta ezt a doki meg hogy kell olyan vizsgálat amit gondolom szégyelt mondani és majd az asszisztens nője meg mondja
2023. jún. 30. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, hülye fertőzéseket nem csak úgy lehet elkapni, ha az ember vagy a pasija igénytelen disznó, hanem csak úgy kedvtelésből is. :) Mindenkivel előfordul. Ehhez az idiótához ne menjen a csajod többé, mert ki tudja, ha ennyire képben van, lehet, hogy egyszer kinyírja valami félrekezeléssel....
2023. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az tutti hogy nem százas a doki tegnap be akartam menni hozzá hogy még is milyen szöveg ez de végul nem mentem
2023. jún. 30. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen agyhalott bunkó orvosok, én gyulladt foggal mentem fogorvoshoz erre nekiállt arról papolni hogy kéne fogszabályzó mert így túl ronda vagyon hozzá hogy valaha legyen párom. 😂😂

Gondolom az ilyen a pácienseken éli ki hogy beszólhat valakinek.

2023. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Atya ég de bunkó volt :S
2023. jún. 30. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Az. Közöltem vele hogy nem ezért jöttem, amúgy évek óta kapcsolatban élek, megmondtam neki hogy a jó édes anyukáját véleményezze, felálltam és otthagytam. :D

2023. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!