Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szeméremdombomon...

Mi lehet ez? Szeméremdombomon lett egy kinövés.

Figyelt kérdés

Kb 16 éves lehettem, mikor észre vettem, hogy van egy kisebb sebszerű valami a szeméremdombomom, közel a lábhajlathoz. Volt, hogy vérzett is, gondolom, ha a bugyi és a betét kidörzsölte, de nem volt vészes. Hozzáteszem, hogy szűz voltam, mikor ezt észrevettem. És igen, nem mertem szólni erről senkinek, sem mutogatni. Éveken át volt, volt hogy elmúlt, volt hogy visszajött. Néha viszketett. Most újból előjött, nagy piros dudor, Néha fáj is, érzem hogy feszül és baromira nem szép látvány esztétikailag. Akkor pont nem jött elő pár évig (úgy tűnt elmúlt), mikor összejöttem a barátommal, de most megint előjött. Tudom, meg kell nezétni. Kérdés: bőrgyógyászhoz menjek, mert az egyben nemi gondozó?


Tudom, hogy nem úszom meg a kommentelőktől, hogy bamba voltam és lehetne ennyi eszem 23 évesen, miért nem szóltam anyának, így kell nekem stb... de légyszíves ne. Így is félek, hogy mi ez és mit fog reagálni az orvos, mit kell vele kezdeni. Szerintem nem szemölcs, bár már minden olvasok a neten erről... kellemetlen lesz ezz megmutatni egy orvosnak, tudom hogy ez a dolga stb... de még nőgyógyásznál sem voltam.


Volt valakinek ilyenje?



2023. júl. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb be kell jelentkezned egy Bôr és Nemigondozòba. Budapesten tudok jò cimet, ha akarod meg irom privàtban.
2023. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pattanás? Próbáld meg kiszúrni.
2023. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a bőrgyógyászhoz megyek, megnézi igaz? Csak olyan hülyén hangzik, hogy egyben nemi beteg gondozó is 😅 de mivel ez bőrváltozás, megnézettetem vele.
2023. júl. 6. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ne félj a bőrgyógyászattól!! Te azt gondolod hogy oda csak nemibetegek mennek?? Dehogy. Viselkedj úgy mintha a szemészetre mennél, halál komolyan! Viszont amit elmondtál az lehet komoly dolog is, és semmi köze a nemibetegséghez. Ugyhogy semmit ne várj majd meglátod hogy nem lesz semmi baj. Nem akarlak ilyeszgetni ezzel amit leírtál, de ha nem mész minél hamarabb akkor baj lehet belőle.
2023. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól vagy? Megnézetted?
2023. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
? Mi volt a baj
2023. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!