Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel tudtam utoljára wcre...

Reggel tudtam utoljára wcre menni, van baj?

Figyelt kérdés
Épp menstruálok ezért 1 nap többször is szoktam wcre menni és reggel voltam utoljára, érzem hogy kéne kakilnom és ott van de nem megy és nem tudom mit csináljak. Vendégségben vagyunk, ott is alszunk és ezért nem akarok szólni, de már 1x volt ilyen. Mit kéne csinálnom?

2023. júl. 8. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg ember erzi ugy, hogy mintha kene, de megsem kell. Szolni miert kellene? Ha tudsz, kakilsz, ha nem tudsz, nem. Ennyi ido nem jelent semmit, csak zavaro.
2023. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne 1 nap többször is menni és 30 grammonként kitermelni? Ez csak egy rossz szokás, teljesen felesleges.
2023. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kell, elmész, mi ebben a nehéz?
2023. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmi jót, ha így érzel.

Tartogatni semmiképpen nem jó. Ha nem vigyázol, a végén még bekakilsz.

Én is így jártam a múltkor.

2023. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Én tegnap szerettem volna wc-re menni, de egy rendezvényen voltam egy másik településen. Olyan helyen, ahol a wc fölé hajolok akkor tudok nagywczni, ha már be akar menni, de csak simán kakilnom kellett, ezért nem volt sikerélményem.

Aztán amikor gondoltam ráülök és elkezdtem volna leteríteni az ülőkét, akkor meg kopogtak. A másik dolog iyenkor, hogy nem tudok kakilni, ha kint vár valaki a sorára, folyton az jár a fejemben, hogy csak gyorsan végezzek.

A vonaton nem próbáltam meg és itthon pedig túl fáradt voltam hozzá, aztn el is múlt az érzés.

Reggel Nem is kellett, elmentem kutyát sétáltatni és persze, hogy a séta felénél éreztem meg, hogy kell.

A gond viszont ott volt, hogy rohannom kellett utána a vonathoz, így nem lett volna időm wc-re menni és a helyen ahol voltam meg nem akartam wc-re menni.

Szerencsére csak egy kis időt voltam ott és utána jöttem vissza vonattal. Egész út alatt össze-vissza ficánkoltam az ülésen és amikor a megálló következett, úgy toporogtam az ajtóban, hogy szerencsém volt, hogy arrafelé nem ültek emberek, hogy rám lássanak.

Amikor hazaértem, még gyorsan beraktam az ebédet a mikróba, hogy amikor végeztem, mehessek enni, de akkor már nagyon durván kellett és utána végre leültem.

Viszont annak ellenére, hogy ennyire kellett, nagyon nehezen tudtam kakilni. Akart jönni, csak nehezen jött ki.

De utána... Életemben nem éreztem ekkora megkönnyebbülést.


Szóval a napi 1 kaki az nem a világ vége, de nem érdemes tartogatni, mert utána nagyon fájni fog a kakilás.

2023. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!