Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyár kezdetével a széklet...

Nyár kezdetével a széklet változása normális? Vírus?

Figyelt kérdés

A meleg időhöz tudom kötni... Kb. 1-2 hete vagy "bogyózom" vagy "vizes" a székletem. Nincs olyan hogy ne mennék el egy nap, olyan van hogy több részletben, de az se azért mert hasmenésem lenne, csak egyben 15 perc ülés helyett 3x5 percet ülök.

Vér (fekete/vörös) nem látszik, más "panaszom" nincs. Patikában probiotikumok használatát ajánlották, háziorvosom még 1 hétig nem elérhető ezért teszem fel itt a kérdést, utána vele konzultálok.

Más tapasztalt ilyet? Van valami vírus? Egyéb betegség? Esetleg házi gyógymód ami normalizálja a helyzetet?

28F


2023. júl. 9. 12:57
 1/1 anonim válasza:

Hát szerintem normális a kakaladányod, és a beosztás is.

Nyáron előfordulhat hogy nem olyan a dolog mint szokott lenni, velem is ugyanez szokott időnként lenni mint veled...

De nyugodtan elmehetsz az orvoshoz :)

Jó egészséget drága testvérem

2023. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!