Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy normáli...

Hogyan csináljam, hogy normálisan tudjak Vécézni amikor nagy dolgomat végzem? Ha ráülök a vécére már is hangosan dübörög a valagam a fingásoktól. Párom mondja is az egész lépcsőház hallja hogy te a vécén ülsz. Hogyan csináljam hang nélkül?

Figyelt kérdés
Valóban halhatja a lépcsőház ezt? Ti hogyan oldjátok meg ezt a kellemetlen dolgot, hogy mások ne szerezzenek tudomást arról hogy én a vécén végzem a dolgomat?A kellemetlen még az is hogy irgalmatlan büdös fingjaim vannak.Valami jó tanács előtte?
2023. júl. 2. 07:56
 1/6 anonim válasza:
Mtv EUROPEAN
2023. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eurovízió dalfesztivál.
2023. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változtass az étkezési szokasaidon. Nem normális ennyi gázképződés. Kerülni a puffasztó ételeket. Laktózintolerancia vizsgálatot javasolnék első körben.
2023. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 3 válaszát.Tudom sokat hülye kérdésnek veszik, pedig úgy igaz ahogy leírtam. Szégyellem is e miatt magamat, de ez van. Voltam szakorvosnál, aki meghallgatott, és azt mondta lehet valós a problémám, ennek az az oka, hogy telítve van a vastagbél, és amikor vécézni szeretnék előbb a gázos levegő távozik amit nem lehet megakadályozni. A hangokat vécézés közben senki jóformán nem hallhatja városi lakásokban, ha esetleg igen azt meg főleg nem tudhatják hogy ki volt éppen vécézni. De semmi vizsgálatot a panaszomra nem végeztek.
2023. júl. 2. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Hangos "dübörgés" vagy zajosság a vécé használatakor nem ritka probléma, és sok ember számára kellemetlen lehet. Szerencsére vannak néhány módszer, amelyek segíthetnek csökkenteni a hangosságot:


Vécépapír használata: A vécépapír letétele a vízbe, még mielőtt helyezkedsz el a vécén, segíthet csillapítani a zajt.


Zajcsökkentő kiegészítők: Vannak olyan termékek, amelyeket a vécébe helyezhetsz, és amelyek csökkenthetik a hangosságot. Ilyenek például a vécécsészébe helyezhető hangszigetelő matricák vagy habbetétek.


Halk fújás: Amikor "fingsz", próbálj meg halkan fújni, ami segíthet csökkenteni a hangos hangot. Lassan és óvatosan fújj, hogy a gáz ne távozzon hirtelen és nagy zajjal.


Háttérzene vagy zaj: Ha otthon vagy egy olyan helyen, ahol halk zene vagy más háttérzaj szokott lenni, bekapcsolhatod őket, hogy a hangod elnyomja a zajt.


Időzítés: Próbálj meg olyan időpontokat választani a vécéhasználathoz, amikor kevésbé lesznek hallhatók a zajok, például amikor nincs sok ember a lakásban vagy a lépcsőházban.


Fontos megjegyezni, hogy a testi folyamatok és a hangok természetesek és normálisak a vécézés során. Nem kell szégyellned vagy stresszelni ezek miatt. Azonban ha nagyon zavaró vagy kellemetlen számodra vagy a párodnak, érdemes nyugodtan beszélni erről vele, és megtalálni olyan megoldásokat, amelyek mindkét félnek megfelelnek.

2023. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindenekelőtt be szoktam csukni a wc-ajtót.
2023. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!