Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aspirin Protect szedése...

Aspirin Protect szedése másnál is okozott nagyon enyhe koncentrálási csökkenést?

Figyelt kérdés

Szemben az Egiramlon vényköteles oxigéneloszlás-módosítóval, ami növelte az agyi képességeket, javította a szívet és a potenciát (cserébe a lábak elhalását okozza, mert a perifériákról a centrumba viszi a vért, az oxigént), az Aspirin Protect enyhe butító hatású. Érdekelne mások tapasztalata is.

(66F)



2023. júl. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind vegyszer méreg , néha kell par darab de nem folyamatosan évekig . Termeszetes vérhígítók kellenek friss termések növényi kivonatok.
2023. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt nekem is ezt írtak fel a kórházban.A gyógyszertárban szóltak

erre nincs Tb .támogatás,teljes áras.Majd ASA Protect Pharmomit 100 mg tablettát írtak fel.Semmi gondom nincs vele.A gyógyszerész szerint a hatóanyaga is ugyan az,de Tb 2 gyógyszerre nem ad támogatást.

Akinek ilyet írnak fel,élete végéig szedni kell.

2023. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm a véleményt. Egyetértek, hogy a gyógyszerek ártalmasak is. A fiatalkoromban adott antibioticumok nem gyógyítotték meg a betegségemet, de cserébe károsították a mikrobiomomat (főleg Tetran B). Szerintem az Aszpirin is természetes, mert fűzfakéreg származék. Az biztos, hogy nem friss :)

Nekem van vöröslézeres, orrba helyezendő vérlemezke összecspódás visszacsináló esuközöm is, de közel sem olyan hatású, mint az aszpirin protect. Ebbe a negatív hatás - gyomorbántás- is beleértendő. És megemlíteném még a pulzáló mágnesteres matracokat is, amelyek emberbarátabbak.

Pár vérhígító hatású növényi kivonat megadását megköszönném.

2023. okt. 27. 10:15
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: A vizet fel sem írták mégis életem végéig innom kell... nem az a gond, még csak nem is az ára, hanem a mellékhatásai, megvonási hatásai, ismeretlen hatásai. Szerencsére több, mint 100 éves gyógyszer, sok meglepetés már nem lehet. De hogy étkezés előtt legalább egy fél órával, vagy étkezés előtt közvetlenül, vagy étkezés közben kell bevenni, erről eltérnek a webes infók. A logika azt diktálja, hogy legalább fél órával a - gyomorsavtermelést kiváltó - étkezés előtt vegyem be bő vízzel, aminek nincs gyomorsavnövelő hatása, és a sok vízzel gyorsan szánkáztassam át a gyomron, hogy a bélrendszerben váljon le a gyomorvédő bevonat róla. Ezt próbálom alkalmazni és jól működik. Ez szerepel a gyógyszerhez mellékelt tájékoztatón is. A gyógyszerész szerint evés közben kell bevenni. Azt elfelejtettem megkérdezni tőle, szedi-e a gyógyszert, vagy csak megszokásból mondja ezt...
2023. okt. 27. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!