Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerencse játék függő vagyok?

Szerencse játék függő vagyok?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben megint el kezdtem játszani.

és azért hajlandó vagyok olyan pénzt is fel tenni aminek lenne helye.

És azért kellemetlenül érint ha el bukom magyarázkodnom kell miatta.

Ma megint buktam 60 ezerből fel mentem 250 ezerre és vissza játszottam az egészet nem elégedtem meg azzal az összeggel.

Emiatt msot rosszul érzem magam. :/ Sajnos ez már nem az első eset 30/F



2023. júl. 10. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
igen, az.
2023. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, hogy milyen gyakran játszol.
2023. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most keress addiktológus pszichiátert, esetleg bentlakásos intézményt, mielőtt helyrehozhatatlan károkat okozol magadnak és a családodnak!
2023. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a helyzet nálam is. Elektronikus kaparós.

Vettem egyet, nyertem rajta 5k-t, megint vettem 5db-t buktam 3x, megint 5k-t nyertem, lényeg hogy a nyereség 3k volt. Van egy csoport fb-n ami szintén nyert szelvényekről, látom 5k, 10k, 50k, 100k nyernek.


Azon kaptam magam hogy venni akarok én is szelvényt és nyerni akarok. Az óta havi 1x játszom és inkább az izgalom miatt veszem. Nem szabad a nyereményre hajtani, mert akkoe magával ránt a játék.

2023. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezért vannak az önkorlátozási beállítások. Én is úgy csinalom így ha vesztek tényleg nem bsz a földhöz és egy hónapig nem játszhatok a limit miatt. Ha nyerek nekem szokásom azonnal x-y összeget abból azonnal utalni
2023. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!