Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték függő vagyok,...

Szerencsejáték függő vagyok, csak sportfogadás. Eléggé hosszú ideje tart, kb 10 éve. Ha végleg abbahagyom a játékot akkor vissza bir állni a szervezetem arra hogy nélkülözze azt a vágyat amit okozott a játék?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogalmazás zavarba vagy.

Ha VÉGLEG abba hagyod, akkor végleg abba hagyod.

Csak akkor tudod VÉGLEG abba hagyni ha a szervezeted leáll róla.

Nincs tovább kérdés.

2018. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt pár tippmix most a vb idején, hogy tudjam mikor elég! Most elég. A döntőre már nem is fogadok - pedig az egész alatt kb 4000 forintot buktam - de nem fogom pénzelni a szerencsejáték rt.-t, és idegeskedni b a l f a sz, kétballábas csapatokon.
2018. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a lényeg, hogy a kérdező nem tudj mikor elég. Vagy ha igen nem bírja megállni. Én nem gondolkodnék abban hogy soha többet. Befejezném egy időre, betölteném a helyét bármi mással és szereznék pozitív élményeket helyette. Bár lehet nem ilyen egyszerű ez és jó lenne egy pszichológus aki segít ebben.
2018. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nincs pénze fogadni, abbahagyja. Ha már annyi esze van, hogy vesztességek után tovább fogad. Ha nincs lóvé, nincs fogadás, ilyen egyszerű "meggyógyulni", ha már a józan ész nem elég!
2018. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos mindig van pénzem fogadni. a hangsúly nem a pénzen van ,hanem a szenvedélybetegségről hogy a szervezet megtudja e szokni hogy nincs már az a stressz ami ezzel jár. gondolok itt hormonok változása stb.érzem hogy ez már nem egészséges.
2018. júl. 11. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben vagyunk kérdező. Egy órája még 35ezer is volt egy neves online sportfogadó oldalán amit már elisterveztem h kivegyek mert így visszajött volna az elmult pár nap veszteségeim nagy része, erre el*asztam élő black jacken... a vb ideje alatt nekem nagyon jól ment de már tul sok visszament a nyereményekböl, itt kell megálljak:/
2018. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!