Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Fiúk vagy a Lányok lába...

A Fiúk vagy a Lányok lába büdösebb?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Lányoknak
Fiúknak
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Aki nem mossa meg, aki nem használ lábsprayt stb .

Az igénytelenség nincs nemhez kötve.

2023. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

1-es nem attol lesz a budos a laba valakinek mert nem fujja lab sprayel xddd nekem is az szokott lenni mivel kepzeld reggeltol estig cipoben vagyok es dolgozok, vagy megyek ide oda egesznap. Nyilvan be fog budosodni a labam a zokniban es a cipoben. Az igenytelenseg ha utana nem tesz ellene, en mindig megmosom estenkent de ha pl delutan erek haza akkor is attol fugg mikor szallok ki a cipombol.

Szoval nem igenytelen valaki azert mert budos a laba :)

2023. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

#2, az egész napos izzadással együtt jár egy cipőszaggal kevert testszag, de aki ezen felül elhanyagolja lábának és cipőjének higiéniáját, annak egy komplett baktérium- és gombatenyészete lesz, amitől már nehezebb megszabadulni, és annak lesz bizony átható szaga is.

Megelőzni nem nehéz: Más-más cipőt hordjunk egymást követő napokon, főleg ha zárt, és ha meleg szobában vagy meleg időben voltunk hosszabb időt, vagy ha megázott. Hazaérve a zoknit azonnal váltsuk le (ha nem akarunk otthon mezítláb lenni, a váltás zokni még jó lesz másnap a cipőbe). Legjobb egyúttal lábat mosni. Ha nagyon beizzadt lábunk, megérdemel egy rövid áztatást híg ecetes lavórvízben, az ecet kiválóan semlegesíti a biológiai eredetű szagokat és kedvezőtlen feltételeket teremt a gombáknak is. Lehet, hülyén hangzik, de volt, hogy nagyon megizzadtam, nem volt módom zuhanyra, viszont hirtelen ötlettől vezérelve áttörölgettem magam egy peroxid-hatóanyagú háztartási fehérítővel, pár cseppet kevés vízzel hígítva kéztörlőpapíron, egy egész napig nem éreztem még a normál testszagomat se. Nem biztos, hogy egészséges rendszeresíteni (én se tenném), viszont alkalmanként lábfertőtlenítésre akár jól jöhet.

2023. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Fiúk
2023. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Lányok, volt barátnőm nagyon csinos volt, mindig ápolta a lábát, de mégis erősebb szaga volt, mint az enyémnek.
2023. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
A yetinek.
2023. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös és legalább jó szaga volt az exed lábának? xD
2023. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A megoldás a láb kezelés canestennel.
2023. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a lábad nem gombás, akkor mindegy, milyen zoknit hordasz milyen cipovel, csak egeszseges szaga lesz, az pedig a masik nemnek izgato.
2023. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marha izgató a lábszag.. 🤮🤮🤮
2023. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!