Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy anyajegykinövés a...

Van egy anyajegykinövés a nyakamon már sok sok éve, most azt vettem észre kb 2 napja hogy nő és viszket is kicsit, lehet ebből gond? Anyajegyet le lehet vetetni nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A mamámat nemrégen műtötték. Neki is volt a nyakán egy ilyesmi kinövés, ami egyszer csak el kezdett nőni, és hát igazából mint egy vízhólyag olyan lett.

Azt mondta a doki, hogy daganat, de nem kell megijedni. Csak ki kell műteni, elég mélyen kell kivágni! Ja és az ilyen jellegű daganatok nem lesznek áttétesek.


Le vették neki és ennyi. Nézesd meg mihamarabb!


22/L

2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ne haragudj, ha rád ijesztettem, ezzel a kis történettel, csak arra akartam célozni, hogy nézesd meg minél előbb. Nagyon alattomosak tudnak lenni ezek az anyajegyek:S
2010. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!