Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes az autóban a...

Hogyan érdemes az autóban a klímatisztító spray-t használni?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond ezzel kapcsolatban. Pl, hogy a pollenszűrő legyen kiszedve, vagy maradjon bent. Hogy a belső keringetésen menjen a levegő, vagy ne. Hogy a klíma be legyen kapcsolva, vagy csak a sima levegőbefúvás. Hogy a levegő a leghidegebbre legyen állítva, vagy ne, hogy maxon menjen a befúvás, vagy csak közepesen. Jó lenne már tudni, hogy hogyan a leghatékonyabb, mert a használati utasítás sem egyértelmű mindig.
2023. júl. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Kb sehogy. Én is hallottam, meg olvastam erről rengeteg féle módszert mit hogyan kell, meg tisztítás után is érdemes még kicsit járatni meg szellőztetni az autót 1 órán át...


Egyszerű. Én évente elviszem klímáshoz nyomáspróbára, töltésre ha szükséges és akkor egy rendes tisztítás, és egyből kap pollenszűrő cserét is ha már úgy is ott vagyok, és akkor le van tudva. Eddig nekem ez a leghatékonyabb megoldás volt, igaz elkérik az árát érte, de szerintem sokkal jobb mint ha ilyen boltba kapható párszáz ft-os sprékkel szórakozzak ilyen olyan idióta leírásokat követve.

2023. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es köszi, de ez nem a kérdésre volt a válasz. Én fő kérdésre szeretném a választ megkapni. Vannak elég jó spray-k is, ami nem párszáz forint, de teszem hozzá, annyiért sehol nem is láttam, 1500 ft a legolcsóbb.
2023. júl. 15. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

a leghatékonyabb az ózonos tisztítás klimásnál max 10 ezer ft idén 7000ft kértek tőlem


ezek a spray-k maximum csak a szagot veszik el de nem fertőtlenítenek nem érdemes spórolni rajta a penész sok betegséget okozhat

2023. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljunk, kérem!
2023. júl. 16. 01:28
 5/5 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva tök mindegy hogy bent van a pollenszűrő vagy maszon megy a klima mert jó illat lesz a kocsiba de a penészt meg baktériumot nem tudja kiírtani


ha az a cél hogy jó illat legyen akkor megéri

de ha az a cél hogy fertőtlenítve legyen akkor meg írány a klímás!

2023. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!