Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy sebem ami nem múlik...

Van egy sebem ami nem múlik el, baj lehet?

Figyelt kérdés
A fejem tetején van a seb, és szerintem amiatt lehet, mert régen sokáig jártam akupunktúrára, és mindig ugyanoda szúrtak be tűt. Csak erre tudok gondolni, mert más nem történt ott. Folyamatosan érzek ott egy kis sebet, néha le is szoktam kaparni, de ugyanúgy visszajön. Igazából már kb 2-3 éve nem jártam akupunktúrán, és szerintem azóta ott van ez a seb. Tervezek majd elmenni bőrgyógyászhoz vele, csak gondoltam addigis felteszem itt a kérdést, hátha tud valaki mondani rá valamit..
2023. júl. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a fésű sérti fel, a samponok kimarják ,vagy a víz felpuhítja és egyszerűbben felsérted ,lehet ezek közül pár dolognak ki van téve a sebed
2023. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet az nem seb már, tipikusan ilyen a basalioma, meg kell nézetni orvossal.
2023. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!