Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most tűnt fel,hogy a tetőn a...

Most tűnt fel,hogy a tetőn a hullámpala 3 darabban van. Úgy jött ki gondom anno a tető mérete miatt. Alatta vannak az ablakok, kerti asztal szék stb. Ide születtek a gyerekek is. Meg van pecsételve a sorsuk az azbeszt miatt?

Figyelt kérdés
Sose figyeltem, nem is tudtam az azbesztről. Nagyon közel van,hisz alacsony sátortető. Évek óta szívják az azbesztet. Tiszta ideg vagyok
2023. júl. 19. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát egy darab pala van 3 fele vágva es egymás fölé téve a tető szélén.
2023. júl. 19. 16:30
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

😅

Huh... Nagyon kellett találnod valamit, amin ma felhúzhatod magad? Amúgy is ilyen paranoid hipochonder vagy, vagy csak a meleg ártott meg?

2023. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A házatok felett van egy ózonlyuk is, úgyhogy nektek már mindegy.
2023. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olvastam az előbb az azbesztmentesítési pályázatról es az azbeszt káros hatásairól. Kb már látom betegen a gyerekeket , ami miattunk van.

Kár volt. Pont itt az ablak fölött van, sztem nincs 1 méter.

2023. júl. 19. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Akkor káros, ha vágod és porzik, majd azt beszívod. Egy tetőn fent lévő és elhasadt pala semmit nem csinál. Ez nem radioaktív sugárzás, hogy ha kettétörik akkor kijön belőle a mumus, és tilos megközelíteni.


Ha igaz lenne a kérdés és valóban félnél, akkor megtennél mindent hogy a veszélyt megszüntesd. Te csak előadod a pánikot és a neten írogatsz róla, mintha ettől bármi változna.

2023. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam,most tűnt fel. Hirtelen mit tudnék csinálni???


16 eve itt lakunk, 3 gyerek cseperedett fel, persze, hogy pánikolok! Ha tudom, hogy veszélyes az első dolgom a csere lett volna. Most a tehetetlen félelem lett rajtam úrrá.

2023. júl. 19. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor megnyugodhatsz, mert nem szívtak semmit. A késztermékből nem válik ki csak úgy anyag, ahhoz tördelni (ha kettétörik a tetőn az semmi), vágni, fűrészelni kell, hogy az anyag kiporozzon belőle, és annak hosszú időn át kitettnek lenni.

A te esetedben még véletlenül sem történhetett ilyen.

2023. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy sem, hogy egy darab pala három felé van törve (ahogy nézem inkább kalapáccsal vagy valamivel törhették, mert ekég cikcakkos, nem egyenes a vágás, és az ablak fölött van egymás fölött (fölfelé) Igazából a tető szélén kimaradt olyan 30 centis rész van elfedve vele. Gondolom nem akartak tenni 3 egész palát, vagy nem tudom. Sőt az egyik sarka le is van törve. Annyira rossz érzés lett ez az ijedség, ahogy guglizok rá csak rosszabb :(
2023. júl. 19. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát figyelj, most már édes mindegy, mind meg fogtok halni előbb-utóbb.

Mondjuk nem ettől, de ez az info láthatóan számodra lényegtelen, az a fő, hogy legyen mitől rettegni.

2023. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi ilyen pofán vágásokra van szükségem ( de tényleg), még vagy 3-4*mert tényleg képes vagyok a túlzott parába beleélni magam. Ami tényleg piszok rossz
2023. júl. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!