Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kezdem feladni, nem tudom...

Már kezdem feladni, nem tudom mit kéne tennem. Hogy közöljem anyámmal hogy mi történik?

Figyelt kérdés
Egész kiskorom óta kaptam bántásokat. Az apám alkoholista volt, ezért sokat kellett rejtőznöm hogy ne bántson. Ez egész sok évig így ment. Addig ki sem mertem már menni a házból. Valószínűleg ebből jött az, hogy egyáltalán nem bízok az emberekben, és hogy mai napig nem szeretek emberek közt lenni. Sajnos a mi családunk nem a legjobb. Két testvérem van, de ők már nem velünk élnek. Én most anyával vagyok, de vele sem olyan jó a kapcsolatom. És a testvéreim is ugyan így vannak vele. Egyik testvérem az, akiben bízhatok. Másban nem. Nekem szociális fóbiám van. Amit elég nehéz kezelni a mindennapokban. De mintha mostanában jobb lenne a dolog. Viszont az a problémám, hogy ebben az évben valami miatt nagyon magam alatt vagyok folyamatosan. 1-2 hónapja egyre rosszabb minden. De úgy látom, magamnak ezzel nem tudok mit kezdeni. Gondoltam rá hogy elmegyek pszichológushoz. Talán ez lenne a legjobb. De attól félek hogy ezt anyám nem tűrné. Mikor a nővérem volt olyan 18 éves akkor ő is elakart menni, de anyám nem engedte. Szerintetek mit tehetnék? Hogy közöljem vele hogy szerintem nekem erre szükségem van ?

2023. júl. 19. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy? Még iskolás? Akkor az iskolapszichológushoz tudsz menni szeptemberben.
2023. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!