Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a banyapupdoki...

Mi a vélemény a banyapupdoki vagy nyakdoki készülékekről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 06:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyiket érdemes megvenni?
2023. júl. 21. 06:27
 2/4 anonim ***** válasza:
AliExpressen 1200-ért is meg tudod venni. A cégtől közvetlenül 9.990-ért ne vegyél mert az átverés!! Én Aliról vettem. Nem rossz, amúgy kényelmes tényleg jól esik amikor ráfekszel de nem tudom mit fog ez javítani bármin is. Nyakad fog fájni pár napig hiszen ez nem a megszokott tartás, de utána elmúlik.
2023. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval érdemes?
2023. szept. 6. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Esélytelennek tartom azt, hogy olyan csodát művelne, mint a videóban látszik, hogy görbéből egyenes leszel. De saját tapasztalat hogy az első 15p használat után 3 napig fájt a nyakam/vállam. Ebből tudok kiindulni hogy valamit biztos átmozgat.

Én azt tudom javasolni hogy ha van lehetőséged AliExpressről, Ebayről megrendelni 2000 alatt szerintem próbáld meg. De az hogy csak 9.990-ért tudnád megvenni (sőt szerintem az az oldal egy nagy scam, az összes komment csak generálva van aki valós személy ír azt egyből törlik, tiltják...) Arra felesleges. Ugyanazt el tudod érni egy nagyobb keményebb párnával.

2023. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!