Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növesszem meg a körmöm...

Hogyan növesszem meg a körmöm pár hét/nap alatt?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig rágtam a körmömet, többször is próbáltam leszokni róla és most sikerült is. 1 hónap és 20 napja nem rágtam a körmömet, meg is nőttek. Nem olyan hosszúra de elég szépek lettek, szinte amióta elkezdtem nem rágni a körmöm mindig be volt lakkozva.


Az utóbbi időkben hátra hajlottak a körmeim, felfelé kezdtek el nőni. Ez ellen nem tudtam mit csinálni sajnos.


Tegnap levágtam a körmeim mert az egyik köröm úgy hátra hajlott hogy nagyon fájt, de most megint nagyon csúnyák a körmeim mert kicsik.


Valaki tudna adni tippeket amitől erősebb lesz a körmöm és gyorsabban nő? Mert egyébként lassan nő a körmöm nagyon...


Előre is köszönöm a segítséget.



2023. júl. 21. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell azt növeszteni, nő az magától.
2023. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Mikor hosszú körmöket akartam, alig nőtt 1 hét alatt. Most, hogy rövid, heti 2x vágnom kell, mert túl gyorsan nő.
2023. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

B vitamin?


Nekem költözéskor ráesett egy polc a lábujjamra, leesett a körmöm, alig nőtt egy év alatt pár centit. Az orvos szerint nem sérült a körömágy, ő mondta, hogy szedjek B vitamint, ami segített is, de így is rohadt sok idő volt.


Amúgy, ha jól tudom, annak, aki rágta a körmét, annak alapból deformáltan nő vissza és sose lesz igazán szép. A tesóm is rágta a körmét, neki mindegyik befelé mélyed, két oldalt meg nagyon durván kiáll. Most 40, kb 10 éves kora óta nem rágja a körmét. Egy manikűrös mondta neki, hogy ez sose lesz már az igazi.

2023. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is rágtam, de semmi maradandó baja nem lett. Szóval nem törvényszerű.
2023. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
4-es na, az király! Lehet, hogy tesóm durvábban rágta, mint te, vagy ilyenek lettek volna a körmei akkor is, ha nem rágja
2023. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak ápolgatom, nem sürgetem, mert inkább erős és egészséges körmöket szeretnék, mint hosszút. Ezzel kenegettem: [link]

Ezen kívül a körömbőrt tologattam vissza és csak reszelgettem a végét, még nem mertem vágni. Úgy reszeltem, hogy ne akadjon, ne feszüljön és formája legyen. Alapozó lakknak csak olyat használtam, ami körömerősítő is. Acetonmentes lemosót használtam, hátha az kevésbé káros. A körmömmel elégedett is vagyok, a bőrömre még keresem a megfelelő szereket.

2023. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!