Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melatonin tabletta (1 mg-os,...

Melatonin tabletta (1 mg-os, DM-ben, Rossmannban kaphatóak) miért nem ér semmit, miért nem segít elaludni?

Figyelt kérdés
Pedig jóval többet is beveszek akár belőle mint amennyit kéne egyszerre, mégse nagyon segít, nem leszek álmosabb meg semmi, mi értelme van ilyeneket eladni akkor?
2023. júl. 22. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nekem szomnológus a bio-melatoninból 2x3mg-t írt ki. Gyógyszertári termék.
2023. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem gyógyszertári termék, ennyi.
2023. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetes segítséggel nem megy? Nekem az alábbiak segítenek:

-teljes besötétítés, semmi fény ne szűrődjön be.

-olvasás lefekvés előtt az ágyban és nem monitorról. Ha lehet idegen nyelven, az lefárasztja az agyat, és eltereli a figyelmet a mindennapi gondokról.

-meztelenül alvás. Talán ez a legjobb, mert jót tesz a testhőmérsékletnek. Mióta erre váltottam, hamarabb alszok el és ritkábban is kelek fel éjjel.

-A munkát legalább fél órával lefekvés előtt félretenni.

Ezek mindegyike nagyon sokat segít. Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, csak szerintem érdemes alternatívákban is gondolkozni.

2023. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem segit sajnos. Szerintem max lightosabb insomniara, alvaszavarra lehet jo, vagy ha a bioritmus borul fel…

De ha komolyabb lelki okok okozzak az alvaskeptelenseget, arra sajnos sztm szart se ernek ezek a termeszetes alternativak.

Tapasztalat..:/

2023. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bécs P válasza:

Röviden, mert az étrendkiegészítők nincsenek úgy felülvizsgálva, mint a gyógyszerek.


Now Melatonin sokkal erősebb, mint a Bio Melatonin, viszont másnap is érezheted a hatását.

2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!