Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik/lehet venni olyan...

Létezik/lehet venni olyan pattanás elleni gyógyszert ami nem vény köteles? Akár Rossmannban vagy DM-ben vagy gyógynövényboltban, stb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,ilyen nincs.
2014. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 orsolyamaroon ***** válasza:
Tetran,de az kenőcs VN
2014. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akneroxid.

De ez szárít, szóval kell mellé egy nagyon jó hidratáló, és reggel kötelező a fényvédő mellé.

A gyulladt pattanásos bőrre csodaszer, gyógyszertárban kapható, ha jól tudom kb 2000 Ft.

2014. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én zöldségesnél tudok egyet: paradicsom, krumpli vagy uborka. Nyersen a kritikus terültekre szeletelni és hagyni 10 percig az arcon.

És minden reggel egy szelet nyers ubival áttörölni az arcot.

2014. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha hormon gondod van akkor oda ezek kevesek lesznek.
2014. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld ki ezt, év elején vettem, már alig van heti 1-2 pattanásom ami 1-2 nap alatt elmúlik

el is fogyott 1 hete, és még mindig tiszta az arcom, csodákat művel ez a csomag :)

2014. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dm-be van 1500 ft körül pattanás szárító folyadék
2017. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!