Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora az esélye...

Szerintetek mekkora az esélye hogy melanómás vagyok 18 évesen?

Figyelt kérdés

Küldök egy képet; [link]

Valószinűleg be van gyuladva nem mintha fájna de érzem hogy elveszi az öszes energiám, a lábamon érzem főleg hogy levan gyengülve.


2023. júl. 23. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2023. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Uh, pszichomókushoz is menj el, ez súlyos hipochondria! Mielőtt megijednél, hogy mégegy halálos betegséged van, ez azt jelenti, hogy az ember beképzel magának betegségeket, és érezni véli a tüneteket.

Minimális az esélye a melanomának, amit érzel, azt az ijedtségtől érzed. Úgyhogy ki az ágyból, élvezd a nyarat!

Természetesen mutasd meg bőrgyógyásznak azt az anyajegyet, amint kapsz időpontot, de addig se készülj ennyire a halálra, mert még attól leszel beteg, hogy ekkora para van rajtad. Ha neaggyisten melanoma lenne, akkor is meg tudják még műteni könnyen, amíg ilyen pici.

2023. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12-es, lehetséges hogy hipochonder vagyok valamilyen szinten, de a multhéten olyan rosszul voltam(fájt az egész lábam miatta, annyira nem volt energiám hogy még az ágyból se tudtam kímélni.)

És ezért azt hittem megfogom dögleni, egyátalán nem beképzelésbőlmérzek fájdalmat, már nem vagyok bepánikolva, de még mindig érzem hogy az egész féltestem fáj és sokat szédülök.

A nyárról pedig annyit hogy utálom mert nincs senkim és mindenhová egyedül kell utaztak, mert akikivel tartom a kapcsolatot valamilyen szinten az "fél" eljárni velem csavarogni nagyobb városokba stb.

2023. júl. 29. 19:33
 14/18 A kérdező kommentje:
Jah és ne vagyok szakember ezért egyből az internettől kértem a segítséget erre mindenhol a melanómát dobta ki és a képek is nagyon hasonlóak voltak.
2023. júl. 29. 19:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem, hogy mi az akadálya annak, hogy elmenj egy orvoshoz, mivel itt nem igazán vannak. Állíthatja bárki magáról hogy orvos, és ad egy választ ami mondjuk megnyugtat, a valóságban pedig lehet hogy egy gyári munkás. Szóval menj el szépen a háziorvosodhoz, mutasd meg neki, és ha úgy gondolja, akkor beutal majd a bőrgyógyászatra, ott pedig kiderítik, hogy pontosan mi ez. Egyébként pedig a rák az nem egyenlő a halállal, jópáran kigyógyultak már belőle. Az a legfontosabb, hogy minél előbb felfedezzék, mert úgy a legnagyobbak a gyógyulási esélyek. Amikor már áttétet képez több helyen is, és azért megy a végstádiumban lévő ember az orvoshoz mert komolyabb tünetei vannak, akkor ott már nem igazán fog segíteni a kezelés.
2023. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz ezzel fölösleges menni. Bőrgyógyászhoz menj! Keress egyet, akihez van még a héten időpont! Annál hamarabb megnyugodhatsz.
2023. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Leszarom én, legalább hamarább megdöglök csak az érdekelt kb mikor számithatok rá?
2023. aug. 4. 17:52
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg egy jósnőtől....lol
2023. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!