Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz forduljak...

Milyen orvoshoz forduljak banyapúp miatt?

Figyelt kérdés

Mióta gyerekem van folyton csak görnyedek,szoptatás,pelenka, játszás,stb. Gondolom ezek miatt alakult ki, minnél hamarabb meg szeretnék tőlle szabadulni.

Valakinek tapasztalata? Van e ? Elmúlt e esetleg? Mennyi idő után? Milyen orvoshoz forduljak ezzel aki útba igazít?


2023. júl. 25. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Reumatológus vagy ortopédus. De amúgy lehet nyújtani a gerincet több módszer is van. Rá a babó miatt most nem sincs sok idő. De amikor edzek olyankor csak simán lógok a húzódzkodón, tehát csak tartom magam.31f
2023. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kondizz sokat és ússsz és evezz
2023. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá Youtube-on. Én angol nyelvű videók alapján végeztem gyakorlatokat, és hasznos volt. Kulcsszavak: neck hump exercise.

Ez a videó jó, és van egy tartás javító sorozatuk is: [link]

[link]

2023. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mióta csinálod ezt a tornát? Sokat javult azóta? Lehetséges hogy háj is oda gyül? Mert 165 cm és 70 kg , itt ott azért van felesleg rajtam
2023. júl. 25. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szükséged lesz extra hosszú műkörmökre és felragasztható hosszú orra is a tökéletes látványhoz. 🙂
dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező rendbe tudtad hozni? Ugyanez a problémám nekem is. Mennyit segítettek a gyakorlatok?
jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, Kérdező! Én írtam a 3-as választ a linkkel. Már pár alkalom után látszódott javulás, de sajnos nem folytattam, nem szoktam rendszeresen csinálni.

Te kipróbáltad?

márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!