Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szellentésem az orvosi...

A szellentésem az orvosi vizsgálat óta erőtlen, előtte markánsan robbant?

Figyelt kérdés

Aranyér gyanu miatt elmentem proktológushoz, aki bedugta az ujját és megerősítette, hogy aranyerem van. Azóta teljesen más a szellentés érzése, olyan mintha az izmaim azon a területen elgyengültek volna és úgy szellentek, mint ahogy szerintem az idős emberek, erőtlenül, gyengén. furcsán.


Előtte viszont markánsat, erőset szellentettem, szinte robbant, volt hangja. Elnézést a részletes leírásért de talán így érzékeltethető amit szeretnék mondani.


Tapasztaltál hasonlót? Mi az oka?


32F


2023. júl. 25. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
A vizsgálatnak semmi köze, inkább az élelmiszer hatása a mérvadó!
2023. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert kitágított
2023. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem változtattam az étkezésemen, tudatosan táplálkozom és a vizsgálat utáni első szellentésem is már furcsa volt, éreztem a vazelint és azóta erőtlen a szellentésem.
2023. júl. 25. 18:20
 4/15 A kérdező kommentje:
De a tágulás nem szűnik meg pár órával később? A nagywc ugyanugy megy mint eddig, nem könnyebb.
2023. júl. 25. 18:21
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A vazelin kissé felpuhithatta a rekeszizmokat azért nem hallani most erőssen a szellenttésedet!
2023. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rekeszizom? Az teljesen máshol van, a mellüreget és hasüreget választja el.
2023. júl. 25. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy van összefüggés.
2023. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értitek a kérdést? Egyértelműen van összefüggés, a kérdés, hogy mi történt? 32 éve fingok valahogy majd 1 orava la vizsgalat utan es azota teljesen mashogy. De magyarazd meg, hogy nincs ....
2023. júl. 25. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Urológusnál prosztata vizsgálat után egy ideig fura érzésem volt nekem is, de másnapra megszűnt. De valószínűleg ez is inkább csak pszichés érzés volt.
2023. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, vagyis rosszul irtam!
2023. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!