Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem adtam pénzt a...

Gáz, hogy nem adtam pénzt a magándokimnak szülés után?

Figyelt kérdés
Magándokihoz jártam és pont ő volt ügyeletben mikor szültem. Visszamentem hozzá 6hetes kontrollra magánrendelésre és hát ajándékcsomagot adtam neki, de annyi értékűt amennyi a vizitdíja.. persze lehet h nem is tudja, hogy amúgy annyiba került, ugyanis csak a bor 12ezer.. külön pénzt viszont nem adtam..

2023. júl. 27. 04:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt senki se tudja, hogy a hálapénz adása és kapása egy ideje illegális?
2023. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2023. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szóval törvényt szegtem?
2023. okt. 15. 23:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, és az orvos is. Sokan nem tudják, de ez pár éve már illegális.
2023. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jah hát szerintem ő neki ez annyira nem volt kellemetlen, amúgyis valószínűsíthetően inkább pénzt akart
2023. okt. 16. 21:33
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Az orvosod le van maradva. Ha nem követi a jogszabályokat, rács mögé is kerülhet. De te is, ha nem vigyázol.

Hálapénz, értékes ajándék az orvosnak volt, nincs.

[link]

Ez így van jól. Kevés jó törvényt hoztak a közelmúltban, de ez jó volt.

41 alkalommal 37 millió forintot keresett az orvos a hálapénzzel. Elképesztő.

2023. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: egy másik cikkből kiderül, hogy a 37 millió ft. a lefoglalt vagyona, nem biztos, hogy a 41 alkalomból szedte ezt össze.
2023. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! Én voltam a 9 es. Nem nála szültem végül másik doki császározott. Utólag visszagondolva a terhesség alatt sem figyelt ránk eléggé. Arra a dokira váltottam akinél ugye volt a programcsászár. Ő nem pénzéhes és nagyon kedves volt mindenkivel
2023. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!