Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan vény nélkül...

Létezik olyan vény nélkül kapható nyugtató aminek tényleg van hatása?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm úgy néz ki mintha be lenne nyugtatózva. Elvileg csak valami vény nélkül kapható bogyót vett be, sajnos nem mondja el mit vett be. Létezik olyan vény nélkül kapható nyugtató ami úgy szétcsap mint a pl a frontin?

Én régen próbáltam már a valeriánát, de annak konkrétan nem volt rám hatása, bármennyit vettem be.



2023. júl. 27. 16:42
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
hát az sem mindegy mennyit vett be, és hozzá van e szokva. én mivel ezer éve kapok bogyót, meg se látszik a vény nélküli. barinőm, aki sose szedett, csak egy valerianat bekapott és tök nyugodt lett. szóval ha nem szokott hozzá, és jó nagy adagban kap, akkor annak van hatása - látni kéne ahhoz hogy tudjuk valóban csak vény nélküli volt e.
2023. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!