Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni körömrágás...

Mit lehet csinálni körömrágás ellen?

Figyelt kérdés
Olyan csúnya dolog, de nem bírom abbahagyni.
2010. okt. 14. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ja, nekem is nagy gond ez. Már több éve rágom a körmöm, gusztustalanok a körmeim, és szégyellem is mások előtt, de akár mennyire abba szeretném hagyni, egyszerüen mikor nem figyelek oda, akaratlanul is elkezdem rágni. Mire észbekapok, hogy nem kéne rágni már le is van rágva... Legjobb ha bekened erőspaprikával:D szerintem, bár nálam ez nem jött be, imádom az erőset ;) (viszont a szemedbe ne nyulj! :P)


18/f

2010. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De amúgy ez az unalom és a tehetetlenség(dolgozatoknál stb.).

Próbáld lefoglalni magad valamivel.

Első vagyok.

2010. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A neved alapján feltételezem, hogy csaj vagy. Mázold be a körmeid körömlakkal, nem lesz kedved rágcsálni, ha egyszer kipróbáltad... :) Nekem egyszer volt átlátszó körömrágás elleni körömlakkom, egy napig okádhatnékom volt, miután a számba vettem a kezem. Vallatni lehet azzal az ízzel. de a sima is meglehetősen undorító, úgyhogy hajrá!
2010. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sok barinőm úgy szokott le a körömrágásról h zselés műkörmöket csináltatott ..így nem tudja lerágni..egy idő után leszoktak róla..utána nem kell többet a műköröm..

14/L

2010. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erőspaprika kizárva, gyerekem van. A műkörömre már én is gondoltam. Kösz a válaszokat.
2010. okt. 14. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amint rászoktam a cigire, ritkábban rágom a körmömet...
2010. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát utolsó komizó,szerintem inkább a rágás,mint a cigi-.-" a rágásba nm halok bele -.-"
2013. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!