Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baja a babámnak? ⁹

Lehet baja a babámnak? ⁹

Figyelt kérdés
Június 20-án jött ki rajtam a bárányhimlő elég durva lefolyású volt. Ma( 7.28) csináltam egy tesztet és pozitív lett. A babának lehet valami maradandó károsodás a himlő miatt? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Volt tavaj egy vetelesem 8 hetesen most hamarabb szeretnék a dokinál is konzultálni és erről is fogom kérdezni. De most egy kis megnyugtatasra vágyom vagy legalább is tapasztalatok érdekelnek.

2023. júl. 28. 13:19
 1/7 anonim válasza:
Még nem is biztos hogy terhes vagy.
2023. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kimaradt menstruáció és pozitív teszt számomra elég egyértelmű
2023. júl. 28. 13:40
 3/7 anonim válasza:
Szia nem akarlak rémisztgetni de igen lehet...
2023. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van valami teszt ami alapján kimutathato ?
2023. júl. 28. 13:42
 5/7 anonim válasza:
Azt nem tudom de nagynénjém hasonló helyzetben volt és szülés után pár hónappal meghalt a fia emiatt, 6 hónapos terhesen a kórházi ágyat nyomta mert többször bevérzett az orvosok szerint az volt az oka
2023. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

MA teszteltél pozitívat, de baba 😀

Ez még épp hogy egy sejtcsomó 😀

Kérdésedre a válasz : Lehet, sőt.

Az első trimeszter a legveszélyesebb minden szempontból, pláne ilyenek miatt. De inkább menjél orvoshoz,ő azért jobban ért hozzá,lehet azt mondja jobb megszakítani.

2023. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, majd ő segít, itt csak riogatni fognak.
2023. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!