Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen szag, foltos...

Kellemetlen szag, foltos póló, izzadás mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Naponta 2* legalább fürdök(reggel,este) suli után is de akkor nem mindig.Használok dezodort,sprét,parfümöt de attól még kellemetlenebb szaga lesz a hónaljamnak.Mit tehetnék?Mások még nem szóltak meg érte,de én érzem saját magamon akkor gondolom más is érzi...:S


15/L :)


2010. okt. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban SULOTIO ANTISUDORICA nevű folyíadékot,350ft körül van,nem leszel foltos és a szag is megszűnik valamennyire
2010. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is kipróbálom!

21/L

2010. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok:)

ÉN kipróbáltam ezt,mert én nagyon izzadós vagyok...és nekem megszűnt,miután bekentem magam vele!Persze kenegetni is kell minden nap először,mostmár csak kb 2hetente kenem magam vele!

Annyi a rossz benne,hogy használat után csípő-viszkető érzést ad,de ki lehet bírni!

Nekem bevált!

2010. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oksi :)

Köszi szépen :)

Majd én is veszek hétfőn.Remélem használ majd.

Ha nem fog akkor milyen orvoshoz kell fordulni vele? :S Vagy próbáljak ki mást is ?

2010. okt. 17. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Van több fajta kence a gyógyszertárban,olcsótól amit írtam de van 5000ftért is:)Nekem ez a kence bevált,nincsenek foltok:D Amúgy a háziorvos tud még rá gyógyszert adni,de az főként a szagokra vonatkozik
2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!