Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy büdös emberrel tartózko...

Ha egy büdös emberrel tartózkodok egy légtérben, én is büdös leszek? "Átterjed" rám a szag?

Figyelt kérdés
Konkrétan BKV-s szituációkra gondolok.. ha van egy kellemetlen szagú ember is az utasok között, sosem tudom, váltsak-e szerelvényt vagy ne. Én a magam részéről ha sietős a dolgom, elviselem a szagot, de ha én is büdös leszek tőle, inkább várok egy következő buszt/villamost.
2010. szept. 29. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kiváncsi elnnék, szerintem, a kabátod be tudja szívni a szagot:D ugyhogy én mindig messze állok. De talán azzal a lendülettel, ahogy beszívta, leszállsz és pár perc alatt kiszellőzik. Én tapasztalatom, hogy hiába szállok át, ott is lesz valamilyen szinten büdös ember, sajnos..
2010. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy embertől és két megállótól biztosan nem leszel te is büdös, de ha nagy bűzben viszonylag sokáig tartózkodsz, bizony a ruháid, a hajad átveszik a szagot (lsd tipikus menzaszagú ruha egyetlen gyors ebéd után). De pl. volt egy dohányos kollégám, aki hiába cigizett kint, az egész nap belőle áradó büdöset sajnos mi is hazavittük magunkon minden nap.
2010. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orrodban marad meg a szag, de a ruhád is kicsit beszívja. Egyik csoporttársam egy büdös csaj mellett ült (mert a tanár odaültette) és a végén mi is éreztük rajta a büdös lány szagát... :S
2010. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!