Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgősen forduljak orvoshoz?

Sürgősen forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nyaralunk, görögorszagban...

Hetfon este indultunk, mar akkor is bennem volt ez a fura erzes, de betudtam az izgalomnak es konkretan nem esett jol a viz, tehat csak kortyolgatni tudtam...majd masnap reggel az uton ettem egy szendvicset es utana ra feloraval nagyon rosszul lettem...hanyinger, szekelesinger, fáradtsag..utana ilyen masfel oraval jobb lett, de nem ettem, nem ittam...Ilyen egy fele megerkeztunk, utana megint ramjott ugyanez...de egesz este tartott, ugyhogy aznap semmit nem ettem, alig ittam, vettem be daedalont es aludtam...masnap reggel felkeltem, jobb volt de volt bennem egy etelundor es olyan nehezen tudtam megenni a szendvicset is...kesobb aznap delutan viszont ettem chipset, meg csokit is, amitol nem ereztem umdort...Majd este eljott a vacsora, tojas volt, de azt mar megint alig birtam megenni..Aznap nem vettem be gyogyszert egyebkent...Majd megint masnap lett, etelundor egesznap, tegnap se ettem semmit, este megint hanyinger, vettem be daedalont es aludtam...Ma reggel ettem dinnyet(nehezen) , utana napkozben sok mindent igazabol, rendes kajat is, kis nasit is, ezzel ma nem volt gond...neha volt undorom de nem veszes...Lehetseges hogy gyomorrak vagy csak tulgondolom? Igazabol sokat olvastam utana es megegyeznek a tunetek, arra lennek kivancsi 16 evesen milyen surgosen keressek fel orvost?



2023. júl. 28. 23:45
 1/8 anonim válasza:
50%
Jaja, mindig amikor valaki rosszul van pár napig az már gyomorrákos :D Ne paráztatsd magad...
2023. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gyomorrák. Igyál sokat, ha már enni nem tudsz. Valószínűleg benyeltél valami vírust, vagy pont az izgalom csinálja ezt veled, szívás, hogy nyaralás közben. Ha 2-3 nap alatt nem lesz jobb, menj orvoshoz, bekötnek majd egy vitaminkoktélos infúziót.


Vagyis izé, ha most épp Rodoszon vagytok, akkor inkább gyertek haza, és itthon menj orvoshoz.

2023. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elsőnek kellene egy egész testes sürgős kontrasztos MR a lehető leggyorsabban. Ja és már ne egyél-igyál, mert lehet, hogy órákon belül műtenek.
2023. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, valami fertőzés, amit étellel vittél be. Inni csak ásványvizet igyál, meg egy kis coca-colát hidegen, frissen. Ne kérj jégkockát, mindent üvegből igyál. Enni csak könnyű, csomagolt ételt egyél, pl keksz pár napig. Gyümölcsöt csak úgy, ha magad hámozod. (alma, banán a legjobb)
2023. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Itt egyaltalan nem ettunk etteremben, nem is nagyon szoktunk, ugyhogy otthon vihettem be a fertőzést? Egyebkent ma reggel feljott a gyomorsavam is, szinten hanyinger ma is...Esetleg nem lehet hogy reflux?
2023. júl. 29. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem voltál orvosnál? Már áttétjeid is lehetnek...
2023. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csapvízzel, jégkockával, nem rendesen megmosott gyümölccsel, szinte bármivel bevihetted a fertőzést. Pl dinnyével is, ha nem mostátok meg a dinnyét felvágás előtt. Ne parázz, diétázz egy picit. A kóla tényleg segít ilyenkor, mert a gyomorsavhoz hasonló savak vannak benne.
2023. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már túl késő orvoshoz fordulni
2023. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!