Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bocsánat a képért. Szerintetek...

Bocsánat a képért. Szerintetek normális ez a széklet?

Figyelt kérdés

Csak jó gyomorral rendelkezők nyissák meg!!!


kephost.net/p/OTU4Njgw.jpg

kephost.net/t/OTU4Njgw.jpg[/img][/url]



2023. júl. 29. 07:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tűnik normálisnak, ha valakinek többször ilyen, jobb ha beszél róla egy orvossal.
2023. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Adott rá gyógyszert. 8nap utan újra beszélünk. Most arra várunk a gyógyszerrel hogy segít e. Lehet hasnyálmirigy gond?
2023. júl. 29. 08:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott, mi a baj ezzel, mi okozhatja? Milyen gyógyszert kaptál?
2023. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyit tud hogy hasménesem van, gyomorfájdalom. Új gyógyszert kaptam a refluxra amit el hagytunk és a sok wcre járás miatt Normolyt port kaptam.Hogy pótoljuk az ikonokat. Azt mondta várjuk meg ki urul a szer.és dietazak.
2023. júl. 29. 09:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a sok valami nyák rajta. Legalább vérni nincs, Ha sokáig ilyen, akkor akár tükrözés kellhet majd alulról gondolom. Jobbulást!
2023. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt en is láttam de nem tudom mitől. Tukrozés volt múlt hónapban nem talált semmit. Csak egy kis vékonybélgyulladast amire kaptam antibiotikum. Aminek meg a refluxom nem örült. Most diétaval meg próbáljuk normálisa tenni. De lehet,hogy a campyol vírus tönkre tette a hasnyálmirigy felszívódását
2023. júl. 29. 10:20
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát vér csík szokott rajta lenni de az a belső aranyérttol
2023. júl. 29. 10:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy CT, hogy megnézzék azt a vékonybelet jobban.
2023. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát majd megkérdezem tole hogy a tukrozésnél mennyit látott a vékonybelbol. És hogy nem lehetne e ctvrl megnézni. Jó fej doki. Próbálja vissza állítani az előző állapot,de mivel 3hétig ott lappangott a vírus így nehéz lesz.
2023. júl. 29. 13:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt már tudja hogy az MRIbe nem fekszem be.
2023. júl. 29. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!