Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszeri füves cigi szívást...

Egyszeri füves cigi szívást meddig mutatja ki a drogteszt?

Figyelt kérdés
Vizeletben és vérben? Vizeletnél azt olvastam 3-5 nap, vérnél meg 24 óra. Ezek igazak? Nekem nagyon kevésnek tűnik.
2023. júl. 30. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. Körömben fél évnél is több meg hajban is. Véredben azért mondjuk kevesebb.
2023. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyiségfüggő is.

Vérből kb 3 nap.

Vizeletből kb 2 hét.

Pont hogy sokáig ki lehet mutatni a többi drogokhoz viszonyítva.

Ha nem találtak nálad füvet (és nem szívtál a napokban) akkor tagadd meg a vizeletminta adást. Ilyenkor vért vesznek de abból max 3 napig mutatnak ki nagy mennyiséget (tehát kis mennyiségnél is esélyes hogy előbb megúszod). Szóval ha úgy jön ki a lépés meg kell tagadni a vizelet minta adását és jobban jársz ;)

2023. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 es vagyok


en errol nem tudtam, de jo felvilagositani


amit irtam viszont azt addiktologus/pszichiater/neurologus egyben foorvos mondta.

2023. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2-es vagyok :)

Amit írt a kérdező az kb jó egy lájtos cigi után így van ahogy a kérdés alatt írta. Csak hát a füvet nem egyszer szívja jórészt az ember meg van aki elszív több grammot is egy nap :D


Biztos van ilyen is amit 1-es ír, csak ezek a tesztek lehet drágábbak és gondolom általánosan nem használják. A sima tömegspektrométeres tesztre is felszámolnak több mint 100 ezret ha az embert elkapják és nem fejezi be az elterelést.

2023. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4


en hatosagi vizsgalatra gondoltam, ha lebukik a kerdezo vagy melohelyen kellene, ilyenek, mondjuk ott talan nem, de a hatosagin ha talalnal lakason akkor fix hogy megnezik. Es a buntetes egyre nagyobb minel tobb a bunelkovetes, birtoklas + hasznalat vagy csak birtoklas.

2023. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem haladja meg a csekély mennyiséget (nincs nála kb 10g) és csak saját használatról van szó, akkor tökmindegy hogy találna e fizikailag nála - vagy csak kimutatják. Mindegyik esetben választhatja az elterelést, és ha végig is csinálja megszűnik az ügy. Vagyis a bünti csak akkor lesz nagyobb ha bíróságra kerülne az ügy :)
2023. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!