Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elköltöznél akkumulátorgyár...

Elköltöznél akkumulátorgyár miatt onnan ahol laksz?

Figyelt kérdés
Nos egy Ázsiai, legalább nem kínai, cég épít az én településemen is valahol Akksigyárat. Nagyon reméltem, hogy nem lesz, de sajnos nem úsztuk itt se meg. Annyiban reménykedem, hogy legalább tisztességes módon fogják csinálni, elég precíz ország, és talán nem az akkumulátorsav fog folyni a csapból is. Azokon a településeken hogyan alakult az ingatlanpiac, ahol már működnek ezek a sz@rok?
2023. júl. 30. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már nem lesz hova költözni kis hazánkban. Azokat kéne elköltöztetni, akik ideköltöztették ezeket a gyárakat. De ...
2023. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azokat nem elköltöztetni kellene... De álmodik a nyomor.
2023. júl. 30. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hát igen. De ...
2023. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Tetszettek volna másra szavazni.
2023. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szerintem ezt nem nekünk kéne mondani.

Azok a hívők, akik oda szavaztak, akkor sem szavaznának másra, ha minden utcában akkumulátorgyár lenne. Akkor is elhinnék, hogy ez az egészségüket szolgálja.

2023. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 én másra szavaztam :)
2023. júl. 31. 04:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda se koltoznek nem hogy elkoltoznek.
2023. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!