Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiderült,hogy terhes vagyok....

Kiderült,hogy terhes vagyok. 10 hetesen derült ki, gyógyszer mellett. Eddig használtam az exoterbyn nevű gyógyszeres körömlakkot napi szinten, szerintetek ezzel ártottam a babának?

Figyelt kérdés
A fogamzásgàtló sem tett jót neki, gondolom de a doki azt mondta azt azonnal hagyjam abba.Ez a gyógyszer viszont most jutott eszembe.

2023. aug. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszer tájékoztató nem ír semmit?


Ha nem vagy benne biztos addig amíg nem tudsz erről szakembert kérdezni, nyilván ne használd tovább. Esetleg ha van patikus, gyógyszerész ismerősöd nála is megér egy kérdést.

2023. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A tájékoztatón az van, csak akkor használható, ha feltétlen szükséges.

De ha kézen van, az már egy jó ok lehet? Mivel ez egy szem előtt lévő rész, ami rosszabbodott

2023. aug. 4. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
A feltétlenül szükségest orvosi és nem esztétikai szempontból kell érteni. Hagyd abba a használatát.
2023. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!